Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові підприємці і представники ДФС розбирали питання ЕС моніторингу критерієв оцінки ризиків (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Українським рятувальникам вести пошукову роботу та розвідку допомагатиме робот (ВІДЕО)


14 липня 2017 19:19
переглядів: 235

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45119/45119_072407675.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Українським рятувальникам вести пошукову роботу та розвідку допомагатиме робот. У Києві дснсники показали, як тренуються керувати маленьким помічником з Америки. Основне призначення робота - вести розвідку у важкодоступних місцях та оцінювати рівень хімічного забруднення території.

Впродовж останнього тижня 15 рятувальників з різних куточків України опановують нові методи проведення хімічної розвідки з використанням робототехніки.

речник ДСНС

Даний робот система МТGR - це просунута легка роботизована платформа, що характеризується високою маневровістю на всіх місцевостях. І призначенана для ведення як розвідки, так і спостереження.

Такий "помічник" є подарунком від американських колег. Його не лякають навіть важкодоступні місця. Більше того, робот оснащений показником рівня хімічної небезпеки. У відомстві говорять, що такі навички робота зменшують ризик отримання ураження рятувальниками. На курсах фахівці вчаться керувати не тільки cамою машиною, а й поратися з пердметами, які він перевозить.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!