Всі   НОВИНИ

ФОТОПід Харковом невідомі напали на пенсіонерів: 80-річна жінка померла, чоловік у важкому стані в лікарні (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Харківській області вперше за 12 років відкриють з нуля збудовану школу (ВІДЕО)


11 липня 2017 18:22
переглядів: 233

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45101/45101_062223645.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Харківській області вперше за 12 років відкриють з нуля збудовану школу. Маленькі мешканці Пісочина вже першого вереся підуть в абсолютно новий навчальний заклад. Тут на стінах красуються емблеми школи, а кожен кабінет має свій індивідуальний дизайн. Проектанти будували так, аби авіть найнепосидючіший школяр не зміг занудьгувати. Аби вже восени діти сіли за парти, до ремонтних робіт долучилися і батьки.

Усього за два роки у смт Пісочин, що на Харківщині, звели абсолютно нову сучасну школу. За останні дванадцять років це перша будівля соціальної інфраструктури Харківщини, котра, у прямому сенсі, зведена з "нуля"

Юлія Світлична губернатор Харківської області

Ми плануємо оздобити кожен кабінет сучасним мультимедійним обладнанням. До будівництва цієї школи було залучено кілька бюджетів - державний, обласний, районний, сільський.

Керіництво школи каже - будували так, аби навчання для дітлахів не було одноманітним. Тут стіни прикрашені малюнками, емблемами, а кожен кабінет має індивідуальний дизайн

Галина Волобуєва директор навчального закладу

Мені дуже подобається кабінет біології, де у нас на стінах висять портрети вчених. В тому числі і нашого харківського вченого Мечникова. Кабінети фізики, хімії, де також висять відповідні портрети вчених, які зробили особливий внесок у розвиток науки.

Аби робота йшла швише, до ремонту долучилися навіть батьки майбутніх школяриків.

мати майбутнього школяра

1 сентября мой сын пойдет в 5 класс. Мы учились в Песочинском коллегиуме. Нам там нравилось, но здесь ближе, не нужно переходить трассу. Это та проблема, с которой мы сталкиваемся. Мы с радостью ждем новых впечатлений и помогаем чем можем.

Вже 1 вересня 2017 року діти вперше сядуть за парти новозбудованої школи.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!