Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові вiдбувся фiнал III Всеукраiнської премiї "Талант року" (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Політика

У РНБО розглядають питання посилення контролю щодо перетину кордону іноземцями (ВІДЕОКОМЕНТАР)


11 липня 2017 18:05
переглядів: 727

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45094/45094_060920096.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

До України тільки за біометричними паспортами. У Раді національної безпеки і оборони розглядають питання посилення контролю щодо перетину кордону іноземцями. Президент України Петро Порошенко заначив, що його доручення щодо підготовки відповідних проектів документів вже виконані. Також він наголосив, що буде відведена необхідна кількість часу для того, щоб країна підготувалася якісно, аби добропорядні громадяни не відчули будь-яких незручностей. Кошті, які потрібні для облаштування кордону, будуть виділені. Виконання цього рішення буде під контролем міністра МВС.

Петро Порошенко Президент України

Ми запроваджуємо біометричний контроль для всіх громадян, які перетинають український кордон. Ми маємо зняти біометричні дані - і відбитки пальців, і цифрову фотографію. І це значно посилить можливості боротьби з тероризмом. І впевнений в тому, що підготовлений проект рішення знайде дуже чітке розуміння і підтримку в українському суспільстві.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!