Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові другий випадок ботулізму - в лікарні опинився 23-річний чоловік (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Харкові триває реконструкція саду Шевченка (ВІДЕО)


10 липня 2017 18:34
переглядів: 488

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45092/45092_063842035.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Харкові триває реконструкція саду Шевченка. Ще минулого року на головній алеї встановили паркан із ескізами оновленої зони. У мерії наголошують, що повна реконструкція парку проходить під гаслом відродження традицій. Історично сад Шевченка закладали у англійській манері. Найбільшою прикрасою місцини має стати озеро. А як виглядає рекреаційна зона зараз, далі у випуску.

Вже понад рік триває комплексне оновлення центрального харківського парку - саду Шевченка. Реконструкція спрямована на відродження англійської традиції. Адже саме в цьому стилі парк заклал у 1804 році. У 2016 році представники мерії пообіцяли, що заасфальтують алеї, встановлять нові бордюри, переобладнають дитячі майданчики, клумби, газони. Разом з декоративною чатиною парку та озелененням змінять і способи догляду за рослинами. Згідно з проектом оновляться і комунікації.

Ігор Терехов перший заст. харківського міського голови

Мы будем делать специальные зоны. Да, это не будет именно в этой части сада Шевченко, но в другой части сада будут специальные зоны для отдыха, где на газоне люди смогут посидеть. Как в Европе делается. Погулять по газону с детьми. Будет очень интересно.

Основною прикрасою нового парку має стати озеро.

Ігор Терехов перший заст. харківського міського голови

Есть различные нюансы. Потому что очень большое количество воды. Очень большие нагрузки будут даваться на грунты. Поэтому мы делаем техническое усиление всего дна. К концу лета мы начнем подготовительные работы.

Також Ігор Терехов зазначив, що реконструкція йде за планом. Для своєвчасного виконання ремонтних робіт є всі необхідні ресурси

Ігор Терехов перший заст. харківського міського голови

Мы постоянно добавляем сюда людей в соответствии с тем графиком, который требуется. Поэтому здесь абсолютно достаточное количество людей для выполенения работ, которые идут сегодня четко в соответствии с нашим графиком. Полностью эту часть мы завершим через 2-2,5 недели.

Повністю ж закінчити оновлення парку обіцяють у 2018 році.


 

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!