Всі   НОВИНИ

ФОТОЗакинув за комір, розбив голову та мало не потонув: В Хмельницькому врятували чоловіка


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Історія одного кабанчика або як міні-піг набрав 150 кілограмів (ВІДЕО)


07 липня 2017 20:21
переглядів: 219

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45085/45085_082452511.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Історія одного кабанчика або як міні-піг набрав 150 кілограмів. У "Фельдман-Екопарку" із 2013 року працює програма з порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин. Саме завдяки цій программі, доля привела кабанчика Вєню до регіонального ландшафтного парку. Як живеться вчьорашньому міні-пігу поза межами квартири, дивіться далі у сюжеті.

На рахунку "Фельдман-Екопарку" тисячі врятованих тварин і птахів, і у кожного своя історія: є без перебільшень жахливі, є сльозливі, але є і кумедні. Саме до останньої можна віднести долю кабанчика Вєні. Ще 3 роки тому він був маленьким декоративним поросям, і мав таким залишатися - принаймні, так сказали колишньому власнику.

Валерія Іващенко, заст. директора з зооветеринарних питань "Фельдман-Екопарку"

Нам его передал один из наших посетителей, который купил его в качестве домашнего питомца, так называемого мини-пига. Ну, вот вырос большой Веня ,150 кг весом. Поэтому его хозяин сказал, что мы не можем, к сожалению, его больше содержать, а на убой они его отдать не смогли, потому что это, как полноценный член семьи.

Вчорашній міні-піг виявився поміссю дикої та домашньої свиней. Колишній власник біг-піг, дуже хотів, аби Вєня знайшов тут друзів, і тепер його улюбленець живе у вальєрі із козами, коровами Зебу та дикими свинями. До слова, як розповідають наглядачі, Вєня став одним з головних у вальєрі. Звання старшого кабанчик розділяє з 500-кілограмовим бичком Зебу - Борею.
Не забуває про Вєню і його старий друг, господар щотижня навідує свого "міні-піга".

Валерія Іващенко, заст. директора з зооветеринарних питань "Фельдман-Екопарку"

Он его помнит, он подходит к нему и начинает, скажем так, ластиться. Он заходит к нему, играется с ним, привозит ему всякие вкусности, которые он любит. Он обожает сыворотку пить, огурчики, помидорчики ему привозит.

У подружки міні-піга також своя історія переселення до Фельдман-екопарку.

Валерія Іващенко, заст. директора з зооветеринарних питань "Фельдман-Екопарку"

Тут у нас есть дикая наша свинья Маша, которую нам также передали наши посетители с Харьковской области. Они её нашли совсем маленькой, а потом не смогли её уже содержать и в прошлом году она была к нам привезена. Также тут кабаны, козы и коровы. Это такая идилия, коровы могут подходить облизывать их. Т.е. им довольно интересно и нескучно в тоже время.

До слова, саме на дружбу Вєні та Маші в екопарку покладають надії, сподіваючись, що у пари колись з'явиться потомство.

Тетяна Ткач, Вадим Макарюк. Вісті.

 

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!