Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Кривому Розі подружжя спалили тіло прийомної доньки, а рештки втопили у річці (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Харкові відбувся випуск понад 1500 студентів національного університету внутрішніх справ (ВІДЕО)


07 липня 2017 20:19
переглядів: 252

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45084/45084_082459641.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 5.00  

 У Харкові відбувся випуск понад 1500 студентів. Харківський національний університет внутрішніх справ випустив фацівців у галузі правознавства, психології, соціології, спеціалістів із технічного захисту інформації та сфери фінансових послуг.

У 2017 року Харківський національний університету внутрішніх справ випустив 1555 студентів, тут і денна, і заочна форми навчань.

Юрій Данильченко прокурор Харківської області

Выпускник Харьковского национального университета внутренних дел - это звучит гордо. За этими выпускниками будущее, они хорошо воспитаны, они дисциплинированы. Они получили хорошее базовое юридическое образование.

Дипломи отримали випускники, які отримали 5 спеціальностей. Це "право", "психологія". "соціологія", "системи технічного захисту інформації", "фінанси та кредит". 160 студентів закінчили навчання з відзнакою. При чому у лавах не тільки ті, кого за традицією звуть "молоді спеціалісти". Вища або друга вища освіта у ХНУВС зацікавлює дуже різних людей.

Валерій Сокуренко ректор ХНУВС

Сьогодні ви бачили, що були люди дорослі, які вже мають професію, мають роботу, але для того, щоб зростати, їм необхідний диплом вищого гатунку.

Так саме другу освіту у ХНУВС отримав діючий співробітник Національної патрульної поліції України, лейтенант Віктор. Маючи диплом ХНАДУ спеціалізації транспортних систем , здобув і юридичну

Віктор Якунькін - випускник ХНУВС

Юрист - это не просто профессия, это призвание защищать граждан, их права согласно действующего законодательства

Також другий диплом і в Діани Пугач.

Діана Пагуліч - випускниця ХНУВС

Дуже багато друзів та знайомих навчалися в цьому закладі і давали добрі рекомендації з приводу знань, які тут дають, тому я вирішила всежтаки вступити до цього вищого закладу

Цікаво, що окрім викладачів і родин випускників привітав і почесний гість Харківської області - керівник міської ради муніципалітету міста Кутаїсі Звіаді Джавакхія.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!