Всі   НОВИНИ

ФОТОНовим головою Державної прикордонної служби назначили Петро Цигикал (ВІДЕОКОМЕНТАР)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Президент України Петро Порошенко підписав 2 закони щодо змін в освітньому процесі (ВІДЕО)


06 липня 2017 16:33
переглядів: 212

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45079/45079_043704505.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Діти з особливими потребами зможуть вчитися у будь-якій школі. Президент України Петро Порошенко підписав 2 відповідні закони щодо змін в освітньому процесі. Інклюзивна освіта, на думку очільника країни, є гарантією виховання толерантного суспільства. Зокрема, прикладом такого спільного навчання зокрема є київська школа № 168.

23 травня Парламент проголосував, а 5 липня Президент підписав Закони щодо особливостей доступу осіб із особливими потребами до освітніх послуг та їхнього транспортного обслуговування. Це означає, що в Україні підхід до навчання дітей стане інклюзивним.

Марина Порошенко перша леді, очільниця Благодійного фонду

Відтепер діти з особливими освітніми потребами на рівні зі всіма будуть навчатися в умовах інклюзивного освітнього середовища. А двері кожної школи будуть відкриті для них без винятку.

Підписання відбулося в одній зі столичних шкіл. У 168-ій школі кожен п’ятий учень має особливі потреби. Тут вчаться 94 такі дитини, і це найбільша кількість для спільних навчальних закладів країни. На думку Петра Порошенка, інклюзивна освіта - запорука виховання толерантного європейського суспільства.

Петро Порошенко Президент України

Мати відповідне ставлення до дітей, до наших співгромадян з особливими потребами. Інклюзія, я хочу окремо на цьому наголосити, - нерозривно пов"язана з нашим європейським вибором.

В Україні без перебільшень доля 1 млн українців залежить від цього закону. Адже ним визначається, не тільки як вчитимуться діти, а і наскільки підготованими до виходу в доросле життя вони будуть.

Марина Порошенко, перша леді, очільниця Благодійного фонду

Згідно з соцопитуванням 71% українців підтримують інклюзивну форму навчання в українських школах. Це доволі високий показник, який також підкреслює готовність нашого суспільства бути інклюзивним.

За підтримки Марини Порошенко пілотні проекти з розвитку інклюзивної освіти вже реалізуються у Запорізькій, Дніпропетровській, Хмельницькій, Чернігівській і Житомирській областях.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!