Всі   НОВИНИ

ФОТОІнформує податкова


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

В Харкові оселилася маленька пантера - Нуар (ВІДЕО)


05 липня 2017 19:11
переглядів: 226

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45073/45073_071845843.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45073/45073_071845906.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45073/45073_071845984.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 5.00  

 В Харкові оселилася маленька пантера. Ім'я тваринці вигадували всім містом і за кількістю голосів обрали - Нуар, що в перекладі з французької - чорний. Приїхав індійський леопард з Одеси і вже за 2 дні відсвяткує свій 3-місячний день народження. Бачила нового мешканця "Фельдман-Екопарку" і Тетяна Ткач.

Всі види леопардових занесені в Червону Книгу, тож і для Харкова, і для України загалом Нуар - це неаби яке надбання. Сьогодні пантереня вже має свою особисту оселю і наглядача, який від нього майже не відходить.

Валерія Іващенко, заст. директора з зооветеринарних питань "Фельдман-Екопарку"

Постоянно с ним находится человек в вальере, т.к. он ещё маленький. Мы боимся, когда он будет прыгать, чтоб он ничего себе не сломал. ((скл)) Поэтому он привыкает к этому вниманию и когда кто-то выходит, он постоянно требует.

Окрім надмірної уваги, пантерятко, як і всі дітлахи, полюбляє гратися.

До слова, найулюбленішою іграшкою Нуара є павлине пір'я, яке йому приносять з сусіднього вальєру. Але вже зараз, навіть у грі, у пантеряти можна спостерігати повадки хижака.

Максим Куценко, начальник сектору хижаків "Фельдман-Екопарку"

Очень похожи на повадки обычных кошек, единственное, что у него больше инстинктов убийцы. Т.е. в игре он сразу старается лезть в область шеи, нападать сзади. Только отвернёшься и он уже подкрадывается где-то уже в траве, так сказать, на тебя охотится.

Зараз малий важить 5 кг, а ось доросла особина досягає 70 кг. Вже у 2 роки можна замислюватися і над потомством, але працівники Екопарку вже підшукують для Нуара подружку.

Валерія Іващенко, заст. директора з зооветеринарних питань "Фельдман-Екопарку"

На данный момент, мы ему подыскиваем девочку, которая, вот надеемся, втечении месяца уже должна быть у нас. Но мы хотим показать полное разнообразие какие есть леопарды и девочка будет в стандартном цвете, а мальчик у нас чёрный.

Поки ж Нуар набирається сил та із задоволенням їсть м'ясо, на яке його нещодавно перевели після молочних сумішей і, певна річ, пристосовується до життя на публіці.

Тетяна Ткач, Вадим Макарюк. Вісті.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!