Всі   НОВИНИ

ФОТОІнформує податкова


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Харкові триває зведення Регіонального центру надання адміністративних і соціальних послуг (ВІДЕО)


05 липня 2017 18:54
переглядів: 223

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45070/45070_071522817.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Харкові триває зведення Регіонального центру надання адміністративних і соціальних послуг. Нагадаю, це буде унікальний для України майданчик, під одним дахом якого будуть надавати 450 послуг. Йдеться як про взаємодію з Пенсійним фондом, так і Реєстраційною службою тощо. Цікаво, що звернутися сюди за потреби зможуть не тільки мешканці Харківщини.

6000 кв м, 320 робочих місць і 2000 громадян, яких обслугують на день. Це статистика майбутньої роботи Регіонального центру надання адміністративних і соціальних услуг. 450 послуг, за якими можуть прийти до установи, будуть доступні мешканцям кількох областей.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Здесь могут получать усліги все жители Харькова и Харьковской области независимо от места регистрации. Предполагаем, что также расширим количество предоставляеміх услуг не только на територию Харьковской области, а еще и будем предоставлять услуги смежнім областям по принципу єкстериториальности.

Поки ж у 6-поверховій будівлі на проспекті Тракторобудівників ще працюють будівельники. Нині до ЦНАУ підведені всі комінукації і тривають оздоблювальны роботи.

Катерина Андрієвська працівниця фірми-підрядника

Поитку я должна закончить в этом месяце, до конца месяца. Линолиум по этажам в следующем месяце. Ну, а вобще конец работы, говорят, в августе месяце мы должны сдать.

Будівлю мають зробити доступною і для людей із обмеженими можливостями. Не виключено, що при центрі створять єдиний call-центра та Консультативне вікно для іноземців.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!