Всі   НОВИНИ

ФОТОПоліція Одеси розшукує групу чоловіків, які пограбувала машину (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Переслідування з боку федеральних служб змусили родину росіян просити політичного притулку в Україні (ВІДЕО)


03 липня 2017 18:04
переглядів: 203

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45053/45053_060510925.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Втекли з РФ. Переслідування з боку федеральних служб привели родину росіян до України. Із малою дитиною на руках чоловік та дружина прийшли до харківського прикордонного пункту пропуску з проханням про політичний притулок. Чоловік розповів, що три роки тому в Інтернеті він висловив своє незадоволення російською владою. І почалося - тиск, обшуки і врешті загроза ув"язнення. Більше того 32-річного звинуватили в екстремістській діяльності

"Нас переслідують вдома" - таку причину повідомила російська родина в ніч проти 3 липня на одному з харківських прикордонних пунктів. Ще три роки тому чоловік висловив в інтернеті своє незадоволення владою. З тих пір він та його родина переживали постійні утиски з боку федеральних органів.

громадянин Росії, просить політичного притулку

В конце ноября 2016 года приехал человек. предложил, чтоб я сдавал все мероприятия, которые там планируются, где, что и как. Так кая я отказался, через месяц на меня завели уголовное дело.
-Вас хотели посадить?
-Да.
-На какой срок?
-15 лет

громадянка Росії просить політичного притулку

- Нас преследовали, угрожали, у мужа сейчас подписка о невыезде, против него следствие.
- Кто угрожает?
- Угрожают правохранительные органы. Угрожали, что если он не прекратит эту всю деятельность, естественно его посадаят.

Тепріти далі утиски було неможливо. Тож з мінімумом речей та паспортами 32-річний чоловік та 33-річна жінка із 6-річною дитиною прийшли до прикордонного пункту Харкова. Діставалися з центральної Росії до України кілька днів.

Дмитро Кальницький прес-офіцер харківського загону Держприкордонслужби

На території України в них є родичі,з якими вони давно не спілкувались, але вони хочуть налагодити стосунки та бути в них.

Зараз біженці перебувають у Державній міграційній службі. Питання щодо надання ім політичного притулку на терирторії України розглядається. Більш детальна інформація про місто, з якого родом громадяни, їхній род занять і назва контрольного пункту, через який вони увійшли до України, поки що не розголошується для безпеки самої ж родини.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!