Всі   НОВИНИ

ФОТОПоліція міжнародного аеропорту «Харків» вимагала хабарі в громадян Туреччини


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Афiша

У Фельдман Екопарк відбудеться Арт-Пікнік Слави Фролової (ВІДЕО)


30 червня 2017 19:43
переглядів: 718

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45040/45040_074343857.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 5.00  

У Фельдман Екопарк відбудеться Арт-Пікнік Слави Фролової. Для України це культова подія в соціально-культурному житті. Із Києва івент відомої телеведучої перебрався до Харкова. І вже з 5 серпня на 2 місяці фестиваль на 10 тем і сотень майстер-класів запрошує всіх охочих пірнути в соціальний парк культури.

Фельдман Екопрак з серпня перетвориться на масштабний майданчик для пікніка, точніше Арт-Пікніка Слави Фролової. Івент охопить 10 напрямків - "мистецтво та культура", "спорт", "література", "музика", "кіно", "театр", "діти", "добрі справи", "фестивалі та ямарки", "зустрічі з цікавими людьми". Чому Харків і чому регіональний ландшафтний парк - відповідь у відомої української телеведучої одна -

Слава Фролова телеведуча, член журі "Україна має таланти"

Примерно год назад я попала в Фельдман Экопарк и в моей душе произошел просто переворот. Я впервые увидела проект, который созвучен по духу с проектом, который мы делаем в Киеве, называется он Арт пикник. Правда, Арт пикник успел выступить и в Одессе, и в Ровно, и вот тогда в тот момент, когда я пришла сюда и увидела, как большая команда Александра Фельдмана сдала уникальный проект для своего города, для горожан, для людей, которые нуждаются в поддержке , терапии и просто качественном проведении своего времени, я влюбилась в эту площадку, в этих людей и для себя приняла такое решение. Тогда - это была ещё мечта сделать совместный проект вместе с этими ребятами на территории Фельдман Экопарк. Прошло немного времени и вот я здесь.

Вперше Арт-Пікнік відбувся в 2013 році. Він включає сотні безкоштовних майстер-класів, виставок, концертів, кінопоказів, театральних вистав, спортивних занять, психологічних тренінгів і семінарів, заходів для дітей. У Харкові мультидисциплінарний захід стартує 5-6 серпня.

Слава Фролова телеведуча, член журі "Україна має таланти"

Арт пикник в Фельдман Экопарке - это уникальное место, которые вы будете делать сами для себя самих, а мы вам поможем. Мы привезем очень интересных артистов, участников, мы сделаем уникальные программы и познакомим вас с образовательными, культурными, уникальными спортивными проектами, о которых быть может вы не знали, но пришло время познакомиться. Приходите в Фельдман Экопарк в августе и мы с вами узнаем много нового, мы с вами познакомимся, создадим новое уникальное место вместе с ребятами, которые делают удивительную, серьезную работу в эко-направлении. Усилим, приумножим, создадим классные площадки для коммуникации, дружбы, общения и самое главное - для развития.

Долучитися до Арт-Пікніка у Фельдман Екопарк може кожен бажаючий, при чому не тільки в якості гостя, а і безпосереднього співорганізатора. Як говорить Слава Фролова, створення вуличного фестивалю вже почалося. Усім, хто хоче взяти участь або стати волонтером, варто стежити за сторінками події у соцмережах та на сайті Фельдман Екопарк

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!