Всі   НОВИНИ

ФОТОІнформує податкова


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Перший концерт в новій великій залі Харківської філармонії відбудеться в 2019 році (ВІДЕО)


30 червня 2017 19:38
переглядів: 196

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45039/45039_073901800.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Перший концерт в новій великій залі Харківської філармонії відбудеться в 2019 році. Це вже другий об'єкт комплексу, котрий підпадає під перебудову. Нагадаю, реставрація Органної зали, яку відкрили торік, тривала 10 років. Цього разу, кажуть будівельники, розтягувати роботу на десятиріччя не збираються. Зараз для будівництва є всі умови - фінансування, робоча сила, техніка - повідомила губернатор Харківщини. Про те, як кипить робота на місці майбутньої найсучаснішої концертної зали країни, - далі у "Вістях"

Директор Харківської філармонії Юрій Янко говорить, що перед тим, як споруда набула свого сучасного вигляду, вона пройшла десятки модернізацій

Юрій Янко директор Харківської філармонії

Мы с вами находмся в самой старой части здания. Все начиналось именно отсюда. Это был двухэтажный особняк. Впереди на Рымарской был забор. Десятки раз все перестраивалось. В конце концов потом появился зал. Это было где-то в 19 веке.

Тепер же у філармонії знову закипіла робота. Губернатор області Юлія Світлична, під час інспектування будівництва зазначила, що це історична пам'ятка і її потрібно зберегти. Незадовго до початку реставрації філармонії, завершили Органну залу, тут роботи тривали 10 років. Цього разу бубівництво пранують завершити в найкоротші строки.

Юлія Світлична губернатор Харківської області

На данный период есть полное финансовое, техническое обеспечение и конечно же рабочей силы. Мы не будем растягивать эту стройку на десятилетия. Строительные работы здесь достаточно внушительные. Они требуют особого внимания. Так как есть и части лепнины, которую нужно восстановить, изготовить, привезти в порядок, а затем только можно приступать ко внутренним работам. Это серьезный процесс, над которым сегодня работают сотни строителей.

Будівельники розробили новий план. Згідно з ним зовнішні роботи закінчаться ще до початку 2018 року. Далі ж займатимуться внутрішніми.

Олександр Харченко голова будівельної фірми

Наша задача сейчас - в этом году закрыть контур здания, сделать здесь тепловой режим,закончить общестроительные работы, включая предотделочные, а в следующем году сделать отделку этих помещений. Работы идут в соответствии с графиком и в конце года мы эту задачу выполним.

Валерій говорить, що на цьому об'єкті працює вже чотири роки. Ще з моменту робіт в Органний залі. Каже з гумором - філармонія його ніяк не відпускає. Більше того, будівля єднає серця та відкриває приховані таланти.

Валерій Короленко будівельник

Так совпадает, что приходят в филармонию и открываются таланты - люди когда работают поют. Женятся, даже были те, кто в декрет уходил. Притягивает здание. Я сам женился.

Перший концерт у новій великій залі Філармонії планують на 2019 рік. Це буде велике сучасне приміщення розраховане майже на вісім сотень глядачів.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!