Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харківському обласному військкоматі розповіли про 25-річного Геннадія Лімешка (ВІДЕОКОМЕНТАР)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

На лікування до Німеччини відправляється чергова група українських бійців (ВІДЕО)


29 червня 2017 19:12
переглядів: 303

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45031/45031_074756430.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 На лікування до Німеччини відправляється чергова група українських бійців. Чротирнадцять військових збройних сил України, які отримали важкі поранення, пройдуть довготривалий курс реабілітації у шпиталях Бундесверу. Здебільшого, усі поранені мають вогнепальні ураження обох кінцівок. Усі вони вже були прооперовані в Україні. Проте бажаних результатів вітчизняне лікування не принесло. Це вже шоста подібна гуманітарна акція. Німецькі медики говорять, що хочуть допомогти українським колегам, взявши на себе частину їхніх паціентів.

Як повідомляє "Військове телебачення", 14 українських солдатів, які були поранені в боях на сході країни, пройдуть лікування в Німеччині.

Ернст Райхель посол Німеччини в Україні

Ця програма діє з 2014 року і є виразом нашої солідарності з Україною та її народом.

Майбутні пацієнти німецьких госпіталів переважно мають поранення верхніх і нижніх кінцівок. Всі вони вже були прооперовані в Україні. Німеччина на себе бере відповідальність за подальше лікування та реабілітацію бійців.

Міхаель Уль керівник групи лікарів Бундесверу

Під час перших операцій мова йшла про збереження життя людей. Тепер необхідно провести другу реконструкційну операцію, можливо операції зі встановлення штучних суглобів. Це дуже тривала і дорога процедура. Таким чином ми хочемо розвантажити наших українських колег.

Збройні сили Німеччини регулярно надають допомогу українським військовим. За три роки АТО лікування у німецьких військових клініках і цивільних госпіталях пройшли 88 українських військовиків.

Шевчук заступник Міністра оборони України

Хочу наголосити, що ФНР Німеччина надає нам допомогу не лише в лікуванні поранених. Вже 12 військових лікарів пройшли додаткову фахову підготовку в Німеччині, одержали високваліфіковане звання, яке необхідне безпосередньо військовим лікарям.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!