Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові вiдбувся фiнал III Всеукраiнської премiї "Талант року" (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Двурічанському районі Харківської області відкрили новий відділ прикордонної служби "Тополі" (ВІДЕО)


26 червня 2017 17:49
переглядів: 239

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45012/45012_060152326.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Двурічанському районі Харківської області відкрили новий відділ прикордонної служби "Тополі". За ним закріплений нагляд за 40 км кордону з Росією. На оснащення підрозділу - самої лінії інтелектуального кордону, а також опорного пункту, де розташований центр управління системою та житлові помешкання прикордонників, із держбюджету витратили майже 90 млн грн. Відкрили відділ секретар РНБО Олександр Турчинов і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Після відкриття нового відділу прикордонної служби "Тополі" відреагувати на небезпеку прикордонники зможуть швидше. Зона їхньої відповідальності - 40 км між Україною та Росією. Відділ включає 3 пункти пропуску: міждержавний автомобільний, для вантажних перевезень і залізничний пасажирський.

Андрій Дикий начальник прикордонного відділу "Тополі"

До відкриття цього підрозділу основний підрозділ знаходився в населеному пункті Двурічне. Звідти відбувалася висилка прикордонних нарядів, яка доставлялася на автомобілях і мотоциклах На даний момент це дає нам змогу набагато скоротити час та паливні матеріали, щоб вивозити особовий склад на службу.

У відділі "Тополі" працює і В"ячеслав, він буквально є очими прикордонників. Інспектор працює на "Тритоні" і цілодобово стежить за ситуацією збоку РФ.

В'ячеслав Рябоконь інспектор прикордонного відділу "Тополі"

Способом відеоспостереження, стоїть РЛС, захвачую радаром показує цілі, які персуваються на межі державного кордону. І тепловізор теж вночі спостерігає.

З відкриттям відділу нагляд за кордоном збільшили вдвічі, кількість особового складу зросла до 220 прикордонників. 8 родин отримали житло при опорному пункті відділу.

Олександр Токар прикордонник відділу "Тополі"

На посаді я вже 15 років. Так як з дружиною не було житла, доводилося знімати квартиру. Добираться дуже далеко, так як підрозділ знаходиться за 40 км від зйомної квартири. 

У будівлі зі службовим житлом знаходиться і інтелектуальний центр спостереження за кордоном. Ділянка відділу "Тополі" функціонує як проект "Стіна" із повним інженерним та технічним оснащенням.

Володимир Коржик начальник відділу Харківського прикордонного загону

Виявити людину або транспортний засіб дуже просто і вночі, і в поганих погодніх умовах неможливо приховатися, тому що це відображається на моніторах.

Стовідсотково перетворити кордон на Європейський вал у межах Харківщини у МВС прагнуть за рік.

Арсен Аваков міністр МВС України

Для этого будут использоваться средства, выделенные в этом году, порядка 200 млн грн. И проектом корректировки бюджета, который позавчера утвердил парламент, дополнительно предполагается еще 300 млн грн.

Тим часом у РНБО наголосили, що вже ведеться початкова технічна робота щодо дооснащення пунктів пропску на кордоні для проходження росіянами виключно за біометричними паспортами.

Олександр Турчинов секретар РНБО

Забезпечити пропуск по біометричним паспортам. І при перетинанні будь-якого росіянини відбирати у нього ідентифікаційні ознаки: або відбітки пальців, або сітчатку ока.

Луганську та сумську ділянки кордону з РФ будуть оснащувати ітелектуальними вишками, сейсмічним дротом та інженерним облаштуванням вже після завершення робіт на Харківщині.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!