Всі   НОВИНИ

ФОТОІнформує податкова


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Кримінал

У Дунайському біосферному заповіднику у сітках браконьєрів загинули дельфіни (ВІДЕО)


22 червня 2017 18:24
переглядів: 191

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45002/45002_063219413.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

У ході очищення вод Чорного моря та Дунаю прикордонники виловили знаряддя лову. І саме в них заплуталися та померли азовки. Кількох червонокнижних рибин вдалося врятувати. Про те, як їх випустили назад у море, дивіться далі.

Червонокнижних осетра та севрюгу прикордонники встигли витягти з сіток живими. Їх випустили в море. А ось дельфінів виявили вже мертвими.

Євген Чиков командир корабля "Аметист"

З води було виявлено 7 заплутаних у тенетах мертвих дільфінів породи азовка та 2 живі червонокнижні рибини - осетер та севрюга.

Загибель дельфінів стала результатом браконбєрського промислу. Прикордонники Одеського загону морської охорони та Ізмаїльського загону спільно із співробітниками Дунайського біосферного заповідника провели черговий рейд з протидії незаконному вилову. Оглядали водойми прикордонних контрольованих районів.

Євген Чиков командир корабля "Аметист"

В районі гирла Циганське річки Дунай, що входить до Дунайського біосферного заповіднику, кораблем морської охорони спеціального забезпечення "Аметист" та малим катером було виявлено та вилучено близько 2 км заборонених сіток.

Загиблих дельфінів передали представникам Дунайського біосферного заповідника та ветеринарного підрозділу. Вилучені сітки передані до Державної фіскальної служби.

Нагадаю, що не так давно прикордонники вже проводили тралення браконьєрських сіток, адже виявили на березі моря тіла десятків дельфінів, що також загинули в сітках. На цей раз браконьєри завдали державі збитків на 700 тис грн.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!