Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Львові затримали на гарячому податківця-здирницю


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Києві не вщухають пристрасті довкола пожежі колишнього гастроному (ВІДЕО)


22 червня 2017 18:18
переглядів: 226

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45001/45001_063245481.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Києві не вщухають пристрасті довкола пожежі колишнього гастроному. Представники мерії наголосили, що власник споруди має відновити пам'ятку. Крім цього представники держапарту міста зазначили, що реконструкція має відбутися без жодних змін у плануванні. Нині вже озвучені і офіційна причина загоряння. Про неї далі.

21 червня поліця прокоментувала ситуцію щодо пожежі на Хрещатику.

Оксана Блищик начальник відділу комунікації ГУНП у м. Києві

Вогнем пшкоджено перекриття, а також другий і третій поверхи. Причина пожежі буде встановлена після проведення всіх необхідних слідчих дій, а також після отримання висновків всіх експертиз.

Того ж дня представники столичної мерії виступили з заявою щодо причини пожежі - за їхніми висновками, це халатність робітників, які займалися ремонтними роботами в будівлі. У свою чергу у мерії підкреслили, що зруйновану вогнем архітектурну пам'ятку власник має реставрувати

Геннадій Пліс 1-ший заступний голови Київської міської державної адміністрації

Дійсно, цей будинок є проблемним. У 2009 році його наказом Міністерства культури України було занесено до Єдиного державного реєстру нерухомих пам'яток України як пам'ятку історії, архітектури та містобудування - готель "Кани" 1873-1874 років побудови.

Він зазначив, що з власником будівлі – ТОВ «АБ Інвестиції та розвиток» – договір на нежилий будинок-пам’ятку укладено ще в 2007 році з на той момент Головним управлінням охорони культурної спадщини КМДА.

Геннадій Пліс 1-ший заступний голови Київської міської державної адміністрації

Але ми бачимо, що відповідних дій, щодо збереження будинку у належному стані власник не здійснив. Тому за результатами всіх цих подій нами буде підготовано листа до правоохоронних органів, МНС. Ми будемо просити відповідної оцінки правоохоронних органів і в будь-якому разі вимагати виконання всіх умов, які передбачені охоронним договором.

Одразу після новини про реконструкцію будівлі почали ширитися чутки про зміни в проекті будинку. Заступник голови КМДА з питань містобудування Олександр Спасибко на це відповів, що мерія не дозволить зводити будівлі, які порушують цілісність ансамблю Хрещатика.

Олександр Спасибко заступник голови КМДА з питань містобудування

Всі пам'ятки історії і культури ми маємо зберегти. Ми хочемо, щоб цей будинок бачили наші діти в тому вигляді, в якому він є. Але має пройти реставрація.

Також Олександ Спасибко зазначив, що є лише два види робіт, які тут можуть проводитися - реставрування та відтворення.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!