Всі   НОВИНИ

ФОТОПід час пожежі у Києві помер малюк (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Мобілізовані офіцеру запасу вже приступили до навчання у військових ВИШах (ВІДЕО)


22 червня 2017 15:28
переглядів: 238

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44998/44998_033012477.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Більше практики і парктики, продикованої досвідом АТО. Мобілізовані офіцери запасу вже прибувають до військових ВИШів України. Нагадаю, резервісти спочатку пройдуть тримісячні курси, і тільки після цього їх відправлять до Збройних сил. 21 червня в Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба до занять присутпили перші близько 160-ти офіцерів, призваних із запасу з всіх регіонів країни.

Відбір офіцерів, яких мобілізували з резерву, проходив протягом травня та першої половини червня. Нагадаю, повістки з військкоматів отримали ті, хто пройшли військову кафедру та не служили. Призовний вік до 43 років. Вже 21 червня групи прибули до військових навчальних закладів.

Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківської області:

3 місяці кожен із них буде проходити по отриманій військовій спеціальності у вищих військових навчальних закладах. Після цього вони відбудуть до комплектування бойових військових частин. Військову службу будуть проходити виключно в пунктах постійної дислокації зазначених військових частин. 

Урочисто до своїх лав прийняв резервістів Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба. У підготовці офіцерів запасу візьмуть участь усі факультети ВИШу. Найбільше навантаження - 40% усіх мобілізованих - ляже на викладачів, які готують борт-інженерів. І саме тут поновлюватиме знання Світлана. Її фах експлуатація і ремонт двигунів. Після курсів офіцер хоче потрапити на службу до львівської вертольотної екадрилії.

Світлана Григорян, мобілізований офіцер запасу:

Закінчила військову кафедру і вирішила призватися, тому що в майбутньому ще планую підписати контракт. Сказали, що є можливість пройти докваліфікацію, а так, як я закінчила військову кафедру 2 роки тому, вирішила згадати все, що вивчила. І тому зараз тут. 

У самому ВИШі тим часом наголошують, акцент на офіцерських курсах робитимуть на практику АТО.

Андрій Алімпієв, начальник Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба:

Дуже відрізняються той рівень підготовки і ті навчальні плани, за якими готувалися офіцери запасу до початку бойових дій на території нашої держави, від сьогодення. Але ми готові цей пробел в знаннях і технічних навичках усунути. 

На військову службу офіцерів відправлять вже 15 вересня.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!