Всі   НОВИНИ

ФОТОПід Харковом невідомі напали на пенсіонерів: 80-річна жінка померла, чоловік у важкому стані в лікарні (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Харкові здійснили першу відправку мобілізованих до лав Збройних сил офіцерів запасу (ВІДЕО)


21 червня 2017 12:58
переглядів: 188

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44985/44985_011125700.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Харкові здійснили першу відправку офіцерів запасу. Нагадаю, в Україні мобілізують резерв Збройних сил. Це чоловіки та жінки до 43-х років, які закінчили військову кафедру та не служили в армії. Протягом двох днів Харківська область відправить 70 офіцерів. Загальна кількість для країни - 4000 резервістів.

Олександр один із найстарших, кого мобілізують із Харківської області. Військову кафедру чоловік закінчив майже 20 років тому. У нього досить рідкісна спеціальзація - "радіорозвідка". Офіцер запасу поміхається, нарешті країні знадобився і він.

Олександр Сліпченко мобілізований офіцер (40 років)

Ховатися не збирався, прикриватися дітьми, дружиною. Не повинно бути такого, що одні служать 3 роки, не вилазять зі Збройних сил України, а інші там моря, океани, пиво, все таке інше. Повинні, я вважаю, відбуватися чергування, ротації, щоб люди відпочивали.

А ось Денису тільки-но виповнилося 26. Жартує, ще недавно військова кафедра була передумовою гарної роботи або способом "відкосити" від армії. Тепер він у першій хвилі резервістів, які таки потраплять до армії. Чоловіку повістка прийшла просто на робоче місце, далі медкомісія і ось він на шикуванні перед ідправкою.

Денис Ларченко мобілізований офіцер (26 років)

Тогда, когда я ходил на военную кафедру, я задумівался над тем, что понадобится. Но кто знал, что понадобится действительно.. Ну а там были знания, как нас любят называть "пиджаками" - проверим мы эти знания!

У Харкові відправка офіцерів триватиме 2 дні, екс-резервісти роз'їдуться до 5 ВИШів - Одеси, Житомира, Львову та Києва. Далі півтора роки служби. У військкоматі підкреслюють - служби офіцерської з усіма відповідними привілегіями.

Юрій Калгушкін військовий комісар Харківської області

Перші 3 місяці це буде серйозна навчальна підготовка у вищих військових навчальних закладах, а після навчання вони будуть убувати на комплектування військових частин в місцях постійної дислокації цих військових частин. Жоден офіцер не буде залучений до виконання бойових завдань у зоні АТО. Безумовно, це не строковики військовослужбовці строкової служби. У кожного з них буде нормований робочий день.

Під офіцерську мобілізацію підпадають і чоловіки, і жінки. Аби була військова кафедри та не було служби в армії. Повістку отримала і Ярослава, психолог тільки 2 місяці як закінчила університет.

Ярослава Хоролець мобілізований офіцер (23 роки)

Я в семье первая, кто по стопам в общем в армию пошел. Просто у меня много знакомых служат и также в АТО. Я пообщалась и решила, а почему бы и нет. Попробовать все. И тем более у нас в стране такая ситуация - не хватает офицеров как бы, а желание есть! Вот и служу.

Нагадаю, закон зберігає за мобілізованими офіцерами робоче місце, але Олександр зіштовхнувся з проблемою - роботодавець звільнив його за 2 дні до відправки в армію

Олександр Сліпченко мобілізований офіцер (40 років)

Почав спочатку від мене вимагати, щоб я написав заяву на звільнення. Після того, як я категорично відмовився це робити, він просто мене звільнив.

У військкоматі наголосили, інтереси звільненого підприємця в суді представлятимуть їхні юристи. Офіцер має служити спокійно. Тим часом після обійм рідні та друзів із Харкова рушив перший автбус із мобілізованими резервістами.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!