Всі   НОВИНИ

ФОТОПід час пожежі у Києві помер малюк (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Спорт

Харків'янин встановив світовий рекорд з підйому штанги на біцепс (ВІДЕО)


16 червня 2017 19:42
переглядів: 264

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44977/44977_074250087.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Харків'янин встановив світовий рекорд з підйому штанги на біцепс. Андрій Надутий, наче мураха, зміг підняти вагу більше за свою. До слова, це вже другий рекорд для асперанта Харківського університету внутрішніх справ. Отримавши медаль, майор у спортивному житті планує зробити переву. Зараз нова мета - захист дисертації щодо територіальної цілісності України.

Невиской зріст, вага коливається від 61 до 63 кг. При цьому чоловік встановив світовий рекорд і підняв штангу важче за себе.

Андрій Надутий рекордсмен, ад'юнкт Харківського національного університету внутрішніх справ

Я вам сейчас покажу упражнение, как это делается - строгий подъем на бицепсс. Как это выглядит? И как это делают правильно? Берется штанга, подходится к стене, попа прижата, спина лопатки, ноги стоят немножко дальше от стены. И должны поднять вверх по команде.

Рекорд фікусвали у Києві на відкритому Кубку Світу Оpen World CUP з пауерліфтинга. Андрій змагався у двох категоріях - багатоповторному жимі та строгому підйому штанги на біцепс. Останній як силовий вид спорту з’явився в Америці близько 30 років тому. В Україні він популярний останні 5 років. Ад"юнкту Харківського національного університету внутрішніх справ вдалося підняти 65 кг. Що в зіставленні його ваги та ваги штанги в категорії спортсменів до 67,5 кг - є надпотужним результатом. Тим більш, що м"язи Андрія - це виключно режим і тренування - жодних стимуляторів.

Андрій Надутий рекордсмен, ад'юнкт Харківського національного університету внутрішніх справ

Да, рацион, наверное, все таки должен быть правильный. Но с другой стороны это еще зависит от стремления человека и, наверное, долгие годы тренировок. Если это есть, то есть. Потому что у нас как привыкли - пришел, полгода позанимался, все - я хочу стать чемпионом. Но так не бывает!

Рік тому у цій же дисципліні Андрій встановив свій перший світовий рекорд. Тоді було піднято на 1 кг менше. Чи буде брати нову вагу, Андрій ще не знає. Каже - потрібен відпочинок, адже кілька місяців був у надмірній фізичній напрузі. В університеті ж з огляду на навчання та спортивні досягнення пророкують правоохоронцю і рекордсмену гарне поліцейське майбутнє.

Валерій Сокуренко ректор Харківського національного університету внутрішніх справ

Продовжить і заняття спортом і службу в Національній поліції. Рахуючи, що результати надзвичайно високі, то я впевнений, що і в службі у нього все буде виходити добре. Якщо людина може підняти гирю, то вона може десь когось взяти за руку і так тримати, щоб він непросто не вирвався, не втік, а щоб він зрозумів, що ы пробувати не сылд це робити.

Тим часом рекордні сили Андрій Надутий тепер спрямує на наукову роботу. Ад"юнкт незабаром захищатиме дисертацію на тему територіальної цілісності України.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!