Всі   НОВИНИ

ФОТОЖитель Лисичанська розгулював містом із майже 40 кілограмами наркотиків (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Зі скандалом і штовханиною: У Харкові спобували провести круглий стіл щодо роботи ТЦ "Барабашово" (ВІДЕО)


16 червня 2017 19:39
переглядів: 209

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44976/44976_074001560.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Зі скандалом і штовханиною. У Харкові спобували провести круглий стіл щодо роботи торговельного центру "Барабашово". Представники громадськості організували зустріч, на якій хотіли обговорити шляхи розвитку ТЦ. Присутні були навіть представники поліції, але діалогу у підсумку не відбулося.

Торговельний центр "Барабашово" - це майже 20 тисяч торговельних і складських місць, на яких працюють десятки тисяч підприємців. Експерти характеризують об"єкт як одне з серйозних джерел наповнення міського бюджету. І наголошують, що від його розвитку залежить і розвиток громади. Про шляхи розвитку ТЦ 16 червня мали говорити на круглому столі. Окрема група підприємців і громадських активістів по-своєму бачить майбутнє "Барабашово". Зокрема, пропонують створити нову громадську організацію.

Віталій Тропачов громадський активіст

На сегодняшний день такая сила как атошники, волонтеры и сами предприниматели могут взять дело в свои руки и возглавить это большое предприятие.

Щоправда, розмова між учасниками пройшла на підвищених тонах. І ледь не переросла в бійку.

- Руки от меня убери! Понял? 

- Мы сейчас передаем рынок, вот кому?
- за шо ты говоришь?
- Я возьму!

У залі, де мав пройти круглий стіл зібралися кількадесят осіб. Представники кожної організації прагли свого. Більше того слухати офіційну позицію Торговельного центру не стали.

Сергій Зайцев керівник прес-служби ТЦ "Барабашово"

Мы сегодня присутствовали на мероприятии, которое было обозначено как кргулый стол, но благодаря избирательности и предвзятости организаторов, которые не смогли пригласить заблаговременно всех заинтересованных участников, все заинтересованные стороны, мы получили то, что получили сегодня. А именно - это был шум, гам и никакого конструктива. Я представлял позицию Торгового центра "Барабашово", но у меня не было возможности на круглом столе озвучить свою позицию, поскольку мне фактически не дали слова посуществу.

Рішення про проведення нових зустрічей у ході перепалок не прийняли, частина учасників круглого столу просто лишили захід.

 

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!