Всі   НОВИНИ

ФОТОМобілізовані офіцеру запасу вже приступили до навчання у військових ВИШах (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Економіка

Міжнародні організації прокредитують Харків на купівлю нових тролейбусів та будівництво метро (ВІДЕО)


13 червня 2017 19:18
переглядів: 136

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44958/44958_072058882.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Міжнародні організації прокредитують Харків. Європейський банк реконструкції та розвитку підписали з мерією договір про підготовку кредитної угоди на купівлю нових тролейбусів. Також інвестори підтвердили свою участь у продовженні будівництва метрополітену. Нагадаю, що проект розвитку третьої черги Харківської підземки передбачає виділення кредитних коштів в сумі 320 млн євро. Ця сума розрахована на будівництво двох станцій та електродепо і закупівлю 85 вагонів

Європейський банк реконструкції та розвитку прокредитує Харків на придбання нових тролейбусів. Йдеться про 10 млн євро. ЄБРР надасть 8 млн , а ще 2 млн - Фонд чистих технологій. Угоду проекту оновлення парку підписали в мерії 13 червня. Інвестори остаточно розглянуть фінансування в листопаді. Закупати транспорт будуть через міжнародний тендер.

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови

Проценты будут определены чуть позже. В любом случае это будут те проценты, по которым сегодня работате ЕБРР. И вы знаете, что это льготные проценты - несравнимые с теми процентами, которые, с процентными ставками, которые выставляют по кредитам наши банки.

Також представники міжнародного банку будуть втілювати ще один фінансовий проект у Харкові. Йдеться про продовження будівництва метро.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

Необходимость и важность строительства линии метро в сторону Одесской точно подтверждена рассчетами специалистов. Она увеличит пассажиропоток на 25 млн человек в год и будет самой загруженной в Харькове.

Проект може бути підписаний вже в кінці цього року. За кредитні 320 млн євро зведуть дві станції - "Державінську" та "Одеську", збудують електродепо і закуплять 85 вагонів.

Філіп Беннетт 1- ший віце-президент Європейського банку реконструкції і розвитку

160 млн євро від ЄБРР і 160 млн від Європейського інвестиційного банку. Але цей проект і ці суми ще остаточно не затверджені. Спочатку це має затвердити інвестиційний комітет, далі проект розглянуть на засіданні ради директорів. Це відбудеться у вересні. Ітам буде остаточне затвердження.

Половину тіла кредиту відшкодує місто, а другу половину - держава. Умови договору 14 червня будуть обговорені з Прем"єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

 

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!