Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Кіцмані Чернівецької області місцевий спритник півроку обкадав залізничні станції (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Економіка

Міжнародні організації прокредитують Харків на купівлю нових тролейбусів та будівництво метро (ВІДЕО)


13 червня 2017 19:18
переглядів: 196

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44958/44958_072058882.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Міжнародні організації прокредитують Харків. Європейський банк реконструкції та розвитку підписали з мерією договір про підготовку кредитної угоди на купівлю нових тролейбусів. Також інвестори підтвердили свою участь у продовженні будівництва метрополітену. Нагадаю, що проект розвитку третьої черги Харківської підземки передбачає виділення кредитних коштів в сумі 320 млн євро. Ця сума розрахована на будівництво двох станцій та електродепо і закупівлю 85 вагонів

Європейський банк реконструкції та розвитку прокредитує Харків на придбання нових тролейбусів. Йдеться про 10 млн євро. ЄБРР надасть 8 млн , а ще 2 млн - Фонд чистих технологій. Угоду проекту оновлення парку підписали в мерії 13 червня. Інвестори остаточно розглянуть фінансування в листопаді. Закупати транспорт будуть через міжнародний тендер.

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови

Проценты будут определены чуть позже. В любом случае это будут те проценты, по которым сегодня работате ЕБРР. И вы знаете, что это льготные проценты - несравнимые с теми процентами, которые, с процентными ставками, которые выставляют по кредитам наши банки.

Також представники міжнародного банку будуть втілювати ще один фінансовий проект у Харкові. Йдеться про продовження будівництва метро.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

Необходимость и важность строительства линии метро в сторону Одесской точно подтверждена рассчетами специалистов. Она увеличит пассажиропоток на 25 млн человек в год и будет самой загруженной в Харькове.

Проект може бути підписаний вже в кінці цього року. За кредитні 320 млн євро зведуть дві станції - "Державінську" та "Одеську", збудують електродепо і закуплять 85 вагонів.

Філіп Беннетт 1- ший віце-президент Європейського банку реконструкції і розвитку

160 млн євро від ЄБРР і 160 млн від Європейського інвестиційного банку. Але цей проект і ці суми ще остаточно не затверджені. Спочатку це має затвердити інвестиційний комітет, далі проект розглянуть на засіданні ради директорів. Це відбудеться у вересні. Ітам буде остаточне затвердження.

Половину тіла кредиту відшкодує місто, а другу половину - держава. Умови договору 14 червня будуть обговорені з Прем"єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

 

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!