Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Миколаївській області виявили масштабну партію нелегальних підакцизних товарів


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Подяка за життя - на випуск лейтенанта ДСНС приїхав врятований ним хлопчик (ВІДЕО)


12 червня 2017 13:36
переглядів: 167

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44945/44945_013945088.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Школяр витяг із колодязя півторарічну дитину. У 2011 у свої 16 років Максим Барабаш врятував сусідського хлопчика, а нині - юнак отримав звання лейтенанта і став вже професійним рятувальником. Найкращимй подарунком до випуску для Максима став приїзд малого Єгора до Харкова. Йому просто під час урочистої церемонії майбутній миколаївський дснсник передав свої курсантські погони.

Для 242 бійців цивільного захисту тільки починається шлях порятунків і відваги. 9 червня вони отримали дипломи та лейтенантські звання і незабаром вийдуть працювати. Але серед гурту випускників Національного університету цивільного захисту України є юнак, який став рятувальником ще задовго до отримання погонів. Максим Барабаш із Миколаєва далекого вечора 8 жовтня 2011 року просто почув переляканий крик сусідки.

Максим Барабаш випускник-рятувальник, у 16-річному віці врятував дитину

Это был вечер. Часов 5 вечера. Я сидел дома, играл в компьютер и услышал, как соседская бабушка кричит "помогите, спасите, Егор упал в колодец".  Я подбежал к колодцу и увидел, что ребенок плавает на воде без сознания. Мы быстро распутали, спустили лестницу вниз, я спустился, взял ребенка одной рукой. И начал по-тихоньку подниматься вверх.

9 червня у Максима важливий день - він отримує диплом рятувальника. На урочистому випуску зазвичай присутні батьки та друзі, а до нього з привітаннями та подякою приїхала його друга родина - мама Єгора і сам врятований 6 років тому хлопчик.

Наталя Лопатіна мати врятованого хлопчика

Считаю, что благодаря Максиму в моей семье произошло чудо. И благодаря Максиму, его поступкам, я счастливая мама, счастливый человек, потому что мои детки рядышком со мной. Колодец 16 м в глубину, черная эта бездна и ребенок этот 15-летний хлопец не побоялся, прыгнул.

Це для мами Єгора житя розділилося на час до темної води 16 метрового колодязя і після. А малюк не пам'ятає страшних подій 2011 року. Сьогодні він просто приїхав до друга на свято

Єгор врятований хлопчик

Мой сосед, мой друг. Я с ним в футбол играю. Он иногда к нам в гости приходит.

Єгор тільки-но закінчив 1 клас і раз по разу вагається, ким же йому стати.

Єгор врятований хлопчик

Доктором - вобще или спасателем.

А ось для Максима, коли півторарічний малюк, зробив перший подих після колодязя, доля вирішилася сама. І слова присяги лейтенант присвятив Єгору.

Максим випускник-рятувальник, у 16-річному віці врятував дитину

Даже адреналина не было. Просто сделал, а потом только чувство, блин, а я все-таки это сделал!

Вже в понеділок Максим заступить у своє перше чергування в Миколаєві. Обіцяє, що по-товариськи наглядатиме за сусідським малюком і надалі. І перед всім випуском як оберег лейтенант подарував Єгору свої курсантські погони.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!