Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харківському обласному військкоматі розповіли про 25-річного Геннадія Лімешка (ВІДЕОКОМЕНТАР)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Політика

У Харкові відбулася зустріч двох президентів - України та Литовської Республіки (ВІДЕО)


12 червня 2017 13:29
переглядів: 188

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44944/44944_013957693.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Харкові відбулася зустріч двох президентів - України та Литовської Республіки. Петро Порошенко та Даля Грібаускайтє обговорили європейський курс розвитку та подальшу співпрацю з НАТО. Глава Литви передала символічний подарунок від свого народу - українським захисникам, які стають на сторожі всієї Європи.

Президент Петро Порошенко у Харкові наголосив, що підпише Закон, яким закріплюється курс України на набуття членства в НАТО. Нагадаю, 8 червня Верховна Рада підтримала законопроект №6470, у якому йдеться про національний зовнішньо політичний пріоритет – вступ до альянсу. За відповідне рішення на засіданні проголосували 276 народних депутатів.

Петро Порошенко Президент України

Звісно, що підпишу. Оскільки ця законодавча ініціатива була погоджена зі мною. Коаліція взяла активну участь в проведенні цього закону. Я хочу нагадати, що це не новація, а просто повернення до того стану, коли в 2003 році в законі про основи національної безпеки в якості головної мети було членство в НАТО. Але коли це буде? Хочу сказати, що в нас попереду дуже багато роботи. Бо кретерії, щоб претендувати на членство в НАТО є надзвичайно високими.

На шляху до побудову європейського суспільства, наголосила Президент Литви Даля Грібаускайтє, Україна зробила дуже багато. За її словами, за останні 2 роки було зроблено більше, ніж за попередні 20. Від народу Литви Даля Грібаускайтє передала українським воїнам символічний подарунок - перископ.Нагадаю, Литва забезпечувала Україну і амуніцією, і летальнуою зброєю, і залучала до навчання вітчизняних фахівців своїх інструкторів. У разі потреби готова передати кількасот таких перескопів, але цей є символічним, він демонструє курс розвитку.

Даля Грібаускайтє Президент Литовської Республіки

Якщо немає ніякого миру в Україні, то немає ніякого миру і в Європі. Позиція і Сполучених Штатів Америки, І Європейського союзу залишається однаковою з цього питання.

Литовська Республіка на всіх рівнях підтримує українців і саме у Литві приземлиться перший "безвізови" літак. Нагадаю, що за новими правилами українці зможуть подорожувати до ЄС вже від 11 червня.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!