Всі   НОВИНИ

ФОТОЖитель Лисичанська розгулював містом із майже 40 кілограмами наркотиків (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Мерефа - самосуд за витівку? Мати звинувачує наглядача в'язниці у побитті її сина-інваліда (ВІДЕО)


08 червня 2017 17:30
переглядів: 209

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44940/44940_053209613.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 5.00  

Мати звинувачує наглядача в'язниці у побитті її сина-інваліда. Інцидент стався у Мерефі, що на Харківщині. Чоловік накинувся на гурт дітей, які ввечері залізли сфотографуватися в його старий Запорожець. 16-річний Роман Умеренков отримав чисельні синці та забиття. Хлопець говорить, що самосуд почався з перцового балончика, а далі у хід пішла гумова дубинка та кайданки. Втекти чи захистити себе юнак не міг, хлопець ходить на милицях, кінцівку йому ампутували через саркому кістки. Зараз справою займається поліція, адже заяви написали обидві сторони конфлікту.

Саме таким Світлана Умеренкова побачила сина вночі 31 травня. Зателефонували з поліції, що хлопець заліз у чужу машину.

Світлана Умеренкова, мати побитого підлітка:

Это лицо. Тут может не видно этих гематом, но я помню - 2 на 3 и 2 на 1,5. И еще там сзади у него была на голове. А это спина 

А ось причина чисельних гематом і ссадн у підлітка - Запорожець. 16-річний Роман разом із кількома друзями залізли в автівку сфотографуватися. Каже, думали, що машина не на ходу та давно покинута. Коли вискочив господар із перцовим балончиком. Чоловік кричав, що його грабують. І, за словами побитого одинадцятикласника, став чинити самосуд. Роман вилізти з автівки, щоб захиститися від ударів, не зміг. Він ходить на милицях. Хлопець 3 роки боровся з саркомою кістки і йому ампутували ногу.

Роман: 

И мне бьют дубинкой по голове. Пару раз бьют. Я потерялся такой, типа ай-ай-ай и упал в салон. Я там приходил в себя, а он иногда меня бил. Он попросил совего сына вынести наручники, застегнул мне получается так вот. 

Власник машини - наглядач однієї з харківських в'язниць. Поспілкуватися з ним не вдалося. Двері будинку він нікому не відкриває. У державній кримінально-виконавчій службі свого співробітника характеризують цілком позитивно, він працює вже 20 років. Наголошують, службових спецзасобів захисту вдома у чоловіка бути не може.

Зараз правоохоронці розслідують справу за статтею нанесення умисних легких тілесних ушкоджень. Власник машини також написав заяву до поліції.

Світлана Умеренкова говорить, сина по-батьківські покарали, але хочуть домогтися покарання і для того, хто за підліткові витівку, вчинив самосуд.

Світлана Умеренкова, мати побитого підлітка:

У меня очень большие переживания. Во-первых, онкология сама по себе, неважно, какая, она страшна чем - нервный стресс, ссадины. Все это может образовываться и в мягких тканях. У нас костная саркома, одна из самых злых сарком. От себя, как мама, я ни в коем случае не умаляю его поступка. Ясно, что нельзя было не то, что залазить, но и то, что сделал этот человек, я не считаю нормальным. Я считаю, что он должен ответить по закону.

У справі зараз призначена низка експертиз. У державній кримінально-виконавчій службі повідомили, що службова перевірка щодо наглядача буде призначена у разі доведення його вини.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!