Всі   НОВИНИ

ФОТОНовий випадок ботулізму: У Харкові 22-річна дівчина отруїлася в'яленою рибою (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Шоу-Біз

Маленькими Харківськими моделями зацікавилися у Европі (ВІДЕО)


02 червня 2017 19:39
переглядів: 339

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44928/44928_074201265.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 5.00  

 Маленькими Харківськими моделями зацікавилися у Европі. Відтепер юні харків'яни мають можливість взяти участь у відомих показах та стати обличчям рекламних кампаній відомих європейських брендів. Мрія багатьох дітей стала реальністю завдяки отримання представництва від міланської дитячої агенції "b talant" на проведення кастинга в Україні, та відкриттю модельної агенції MAG Model Agent Group у Мілані з Харківським представництвом. Перші кроки до перемоги бачили і журналісти "Вістей".

З 16-ої години тривав перший кастинг з модельними снепами, які потім покажуть у Мілані. У фотостудії "Парк" юні моделі відпрацьовували пози, погляд та осанку аби отримати бездоганний знімок. 10-річна Софійка, яка вже є моделлю "KOLIBRI" не приховує хвилювань.

Софія, 10 років

Я переживаю, что не так стану или что-то такое

Та не тільки місцевими дівчатами майорів кастинг, Богдан приїхав аж із Полтави.

Богдан, 10 років

Рекламировать красивую одежду, участвовать в показах ну и так далее

Владислава Гангал, мати Богдана

Это у нас уже вторая фотосессия в Харькове, нас пригласили, а племянница Элеонора уже давно участвует в фотосессиях, показах, мы вот тоже приехали, решили попробовать

Не зважаючи на вік, дехто з учасників вже має визначену мету.

Настя, 10 років

Я хочу быть моделью и ездить во многие страны

Відтепер юні харків'яни мають можливість взяти участь у відомих показах та стати обличчям рекламних кампаній відомих європейських брендів. Мрія багатьох дітей стала реальністю завдяки Анастасії Солдатовій, яка вiдома авторскькими школами и проведенням Fashion-заходів не тільки в Харкові, а й в Європі.

Анастасія Солдатова, засновниця МА "Model Agent Group" (Європа)

Я открыла совсем недавно своё модельное агенство "Model Agent Group" - это команда, которая занимается продвижением моделей в Европе, Америке и Азии. Я его основала в Европе, но сама я харьковчанка, поэтому сегодня я здесь и я получила представительство от миланского модельного агенства "Be Talant", которое занимается продвижением детей, детской моды в Европе и уже сегодня мы проводим первый в Украине кастинг для этого агенства.

Найцінніше до рук професіоналів вирішила довірити і Юлія, мати двох дівчат.

Юлія Доброскок, мати Мілани та Амелії

Здесь я прежде всего потому что, очень хорошо знаю Настю Солдатову и, если бы это был другой человек, то не доверила б своих детей кому-то другому. Дети любят фотографироваться и я думаю с этого может что-то получиться.

Спробувати сили своїх ученів привела і президент міського конкурсу "Міс Харків UA".

Ліна Кондратьєва, президент міського конкурсу "Міс Харків UA", директор "KOLIBRI"

Наши профессионалы, те люди, те молодые девушки, которые делают благое дело для наших подрастающих красавиц, будущих мировых и топ-моделей.

Допомогала відбирати конкурсантів і учасниця реаліті-шоу на телеканалі ТЕТ, відома модель з міжнародними контрактами - Софія Панькевич. Вона ж і буде навчати обраних у якості директора харківського представництва MAG Model Agent Group у Мілані.

Софія Панькевич, директор харківського філіалу школи фотомоделей Model Agent Group (Європа)

Действительно мне это очень нравится, работать с маленькими детьми, искать новые лица в агенство, проводить всевозможные мероприятия очень интересно и я считаю, что одно из моих предназначений, скажем так. 

Анастасія Солдатова, засновниця МА "Model Agent Group" (Європа)

Наконец-то модельный бизнес выходит на уровень официального + скл 01:52 у меня по всему СНГ ммодели и сейчас мы набираем обороты в детском направлении + скл 02:10 действительно это возможность и шанс для детей вырваться в свет, мир, получить опыт.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!