Всі   НОВИНИ

ФОТОВ Маріуполі дитина померла в стоматологічному кріслі (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Багатотисячний флешмоб у Харкові до Дня захисту дітей (ВІДЕО)


02 червня 2017 13:39
переглядів: 233

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44927/44927_020719087.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

У Харкові святкування 1 червня завершили багатотисячним флешмобом. Акція "Діти Харкова за мир!" вже вдруге проходить саме до Дня захисту дітей. 2,5 тисяч школярів для виконання 6 світових композицій стали єдиним музично-танцювальним колективом. Подібний за масштабністю проект у місті реалізували вперше. Як звучить багатоголосий дитячий хор у супровіді ж юних музикантів і танцорів - дивіться далі.

Акція "Діти Харкова за мир!" до Дня захисту дітей організована вдруге. На цей раз на площі Сободи звели сцену, на якій виступили разом професійний симфонічний оркестр Prime-Orchestra і учні музичних шкіл. Загалом же флешмоб об"єднав 2,5 тисячі учасників. 600 хористів та музикантів, 600 учнів танцювальних шкіл і 900 школярів із всіх 9 районів міста.

Олексій Настаченко, режисер флешмобу, заслужений діяч культури України:

Мы решили объединить муз школы, которые в Харькове, вывести их на лпощадь вместе с профессиональными музыкантами группы Прайм Оркестра и плюс подключить хоры наших детских музыкальных школ, и школьники, хореографические коллективы они все присоединились к нашей акции "Дети Харькова за мир!"

Малеча, аби зігратися в єдиний багатотисячний колектив, віддала репетиціям 3 місяці. Загалом же тренування тривали майже півроку. Найменшим учасникам - тільки 6 років, старшим - виповнилося 15 років. Проте ідею проекту, за для якої вони зібралися та виступили перед дорослими, кожен пропустив через серце.

Олександра Жарко, скрипалька, учасниця флешмобу "Діти Харкова за мир!":

У меня дядя тоже в АТО служит, а моя тетя в госпитале там работает на складах. Так, я не знаю, хочется, чтобі был мир везде. Дети Харькова за мир. )

Андрій Попов скрипаль, учасник флешмобу "Діти Харкова за мир!":

Я думаю, чтобы все взрослые услышали, что дети хотят мира и чтобы не воевали. больше.

На площі Свободи зведені дитячі оркестри та хори зіграли шість відомих композицій: «The Wall», «We are the world», «A world without war», «Лелека на даху», «Sweet dreams», «Party Rock Anthem» - і всі вони так чи інакше присвячені миру та боротьбі за нього

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!