Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Києві на автостоянці біля торгового центру невідомі розстріляли іноземця (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Дснсники відпраццьовували уміння протистояння надзвичайним ситуаціям (ВІДЕО)


01 червня 2017 16:51
переглядів: 210

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44919/44919_050924842.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44919/44919_050924888.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44919/44919_050924951.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Харківські рятувальники тренувалися боротися з лісовими пожежами. Навчаня відбулися 31 травня. Загалом рятувальники відпрацювали 9 можливих сценаріїв ймовірного вогняного лиха. Для дснсників розробили легенду, згідно з якою оператор помітив загоряння лісового масиву під час пртрулювання території безпілотником.

Комплексні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій відбулися 31 травня на полігоні Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. Аби зробити тренування реалістичними, легенда почалася з повідомлення оператора - нібито він, відстежуючи територію з повітря, помітив пожежу в лісі. До місця події прибула лісова охорона на пожежних модулях, трьох тракторах та бригадою з ранцевими вогнегасниками. Пілот літака проінформував про поширення пожежі, яка з низової перейшла у верхову. Тож далі гасіння проводили трьома автоцистернами за допомогою лафетних стволів. Паралельно гелікоптер ДСНС проводив водозабір і скидав воду в зону горіння.

Одночасно з пожежею, рятувальники мусили боротися ще й з вибухами боєприпасів на прилягаючий території. Крім цього, в радіусі кількох кілометрів від епіцентру вогняної стихії знаходився дитячий табір. Дітей потрібно було евакуювати. Ситуацію за легендою ускладнило ще й падіння дерева, яке призвело до обриву ліній електропостачання та прориву аміакопроводу. Для нейтралізації всіх ситуацій були задіяні загони пожежників, кінологів та підрозділи радіо-хімічної розвідки.

Підсумки випропувань рятувальників підбили заступник голови Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун та начальник Головного управління ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв

Олександр Скакун, заступник голови Харківської облдержадміністрації:

Мы выявляли те недочеты, которые могут быть при нашей совместной работе летом. Учения прошли на высоком уровне. Координация всех действий всех служб считаю удовлетворительной.

Олександр Волобуєв, начальник Головного управління ДСНС у Харківській області:

Сложность тушения лесных пожаров зависит от многих факторов. это и подрывы, которые вы видели здесь. Ведь на территории Харьковской области есть ного взрывоопасных предметов прошлых войн.

В обласному управлінні ДСНС наголошують, хоча в літній період ризик пожеж традиційно високий, лісники можуть дати раду своїм володінням самостійно. У разі ж небезпеки, до них приєднаються рятувальники та навіть бійці Національної Гвардії

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!