Всі   НОВИНИ

ФОТОЖахливе вбивство на Одещині (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Дснсники відпраццьовували уміння протистояння надзвичайним ситуаціям (ВІДЕО)


01 червня 2017 16:51
переглядів: 179

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44919/44919_050924842.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44919/44919_050924888.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44919/44919_050924951.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Харківські рятувальники тренувалися боротися з лісовими пожежами. Навчаня відбулися 31 травня. Загалом рятувальники відпрацювали 9 можливих сценаріїв ймовірного вогняного лиха. Для дснсників розробили легенду, згідно з якою оператор помітив загоряння лісового масиву під час пртрулювання території безпілотником.

Комплексні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій відбулися 31 травня на полігоні Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. Аби зробити тренування реалістичними, легенда почалася з повідомлення оператора - нібито він, відстежуючи територію з повітря, помітив пожежу в лісі. До місця події прибула лісова охорона на пожежних модулях, трьох тракторах та бригадою з ранцевими вогнегасниками. Пілот літака проінформував про поширення пожежі, яка з низової перейшла у верхову. Тож далі гасіння проводили трьома автоцистернами за допомогою лафетних стволів. Паралельно гелікоптер ДСНС проводив водозабір і скидав воду в зону горіння.

Одночасно з пожежею, рятувальники мусили боротися ще й з вибухами боєприпасів на прилягаючий території. Крім цього, в радіусі кількох кілометрів від епіцентру вогняної стихії знаходився дитячий табір. Дітей потрібно було евакуювати. Ситуацію за легендою ускладнило ще й падіння дерева, яке призвело до обриву ліній електропостачання та прориву аміакопроводу. Для нейтралізації всіх ситуацій були задіяні загони пожежників, кінологів та підрозділи радіо-хімічної розвідки.

Підсумки випропувань рятувальників підбили заступник голови Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун та начальник Головного управління ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв

Олександр Скакун, заступник голови Харківської облдержадміністрації:

Мы выявляли те недочеты, которые могут быть при нашей совместной работе летом. Учения прошли на высоком уровне. Координация всех действий всех служб считаю удовлетворительной.

Олександр Волобуєв, начальник Головного управління ДСНС у Харківській області:

Сложность тушения лесных пожаров зависит от многих факторов. это и подрывы, которые вы видели здесь. Ведь на территории Харьковской области есть ного взрывоопасных предметов прошлых войн.

В обласному управлінні ДСНС наголошують, хоча в літній період ризик пожеж традиційно високий, лісники можуть дати раду своїм володінням самостійно. У разі ж небезпеки, до них приєднаються рятувальники та навіть бійці Національної Гвардії

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!