Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові вiдбувся фiнал III Всеукраiнської премiї "Талант року" (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Сумах відкрили центр реабілітації для службовців АТО (ВІДЕО)


01 червня 2017 16:43
переглядів: 214

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44917/44917_051335170.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44917/44917_051335217.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Новий реабілітаційний центр для військових АТО відкрився у Сумах. Заклад створили за ініціативи громадськості міста та самих бійців. Найчастіша травма, з якою звертаються сюди - проблеми з роботою рухового апарату. Але окрім медичної, тут можуть надати ще й психологічну підтримку. А для дітей військовослужбовців у закладі передбачені курси англійської мови. Поки що центр працює в тестовому режимі. Детальніше по роботу центру дивіться далі у сюжеті.

Новий реабіліітаційний центр для учасників АТО відкрили у сумах. Ініціаторами створення медзакладу стали місцеві громадські діячі та самі військові, що брали участь в антитерористичный операції. Тут бійці можуть отримати як медичну, так і психологічну допомогу. Для дітей військових у закладі працюють курси англійської мови. Фінвнсує заклад місцева влада.

Геннадій Лісовенко, директор центру реабілітації:

В першу чергу ми орієнтовані на оздоровлення, а також віждновлення і повернення до мирного життя учасників АТО. Як відомо, найбільше навантаження здійснюєть на опорно-руховий апарат

Особливу увагу у новому закладі приділяють лікувальному масажу

 Вадим Твердохліб, лікар-реабілітолог:

В залежності від проблем, для кожного пацієнта розробляється воя система процедур. Виконуються різні вправи та різні види масажу. Пацієнти бувають і з грижами. все залежить від того, у якому відділі роблема.

Поки що центр працює в тестовому режимі. Та незважаючи на це, охочих відвідати заклад вже чимало.

Надія Морозова, медсестра центру:

Загалом, за місяць послугами центру вже скорсталися більше 100 осіб. Вони користуються послугами лікувального масажу, тренажерного залу, консультуються у психолога, юриста, соціального педагога. Люди все більше дізнаються про наш центр та користуються послугами.

Аби стати клієнтом центру, потрібно мати лише посвідчення службовця АТО та бажання пройти курс реабілітації

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!