Всі   НОВИНИ

ФОТОПерша ракетка України Еліна Світоліна провела майстер-клас для маленьких поціновувачів тенісу (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

На Харківщині відбулися чергові тренування тероборони (ВІДЕО)


30 травня 2017 15:16
переглядів: 231

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44904/44904_034412042.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

На Харківщині пройшли чергові навчання з тероборони. Під час польових занять підрозділи міста та районів області відпрацювали тактичні прийоми сучасного бою, орієнтування на місцевості, вивчали стрілецьку зброю та бойову техніку.

У чергових навчальних зборах з тероборони взяла участь сотня харків'ян і мешканців області. У звичайному житті до військової спеціальності вони жодного стосунку не мають. Але тактичне поле рівняє і студентів, і банкірів, і викладачів.

Владислав, боєць загону тероборони:

В чотирнадцятому році я не знав, що таке автомат і як його тримати. Зараз я вмію користуватися будь-якою стрілецькою зброєю, яка є в нас на озброєнні. Нас всьому навчили, нас постійно збирають на збори, ну і актив групи збирається кожної неділі потренуватися.

Чому вихідні проводить тут, а не в домашньому затишку, Олексій давно собі пояснив.

Олексій, боєць загону тероборони:

Якщо вживати слово змусило - нічого не змусило. Відчуття особистої відповідальності вразі небезпеки за країну, за місто. А примусу тут ніякого нема, ніхто нікого не змушує, примусом не зобов’язує сюди прибути.

Нагадаю, сили територіальної оборони області є резервом і механізмом посилення боєздатності Збройних сил України.

Олексій Максимов, начальник департаменту мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА:

Сформовано особовий склад загонів територіальної оборони у повному обсязі, вони пройшли приписку до відповідних військових комісаріатів. Також зміцнено матеріально-технічну базу загонів територіальної оборони, в нас було придбано і виділено Міністерством оборони спеціальне обладнання, навчальна зброя, закуплено обмундирування, спорядження, тощо

Цими вихідними окрім звичних військових вправ, бійці тренувалися і в наданні першої допомоги. Аби максимально наблизити навчання до бойових умов, під час занять задіяли бронетехніку та імітували вибухи гранат.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!