Всі   НОВИНИ

ФОТОНа Донеччині від пожежі рятували зерносховище


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

На базі ХНТУСГ імені Петра Василенка відкрили Українсько-польський аграрний-технічний центр (ВІДЕО)


29 травня 2017 17:17
переглядів: 225

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44897/44897_051732574.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Можливість міжнародної практики та знайомства з європейською агросферою буквально з першого курсу ВИШу. На базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відкрили Українсько-польський аграрний-технічний центр. Презентація відбулася 24 травня. Основним напрямком роботи Центру стане співпраця в аграрних, технічних, освітніх і наукових галузях двох країн - республіки Польща та України.

Наразі в Харкові працюють кілька різних Центрів при вищих навчальних закладах, які забезпечують співпрацю України та Польщі. Відкритий на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка спрямований відповідно на аграрну галузь.

Януш Яблонський Генеральний консул Республіки Польща у Харкові

Сельское хозяйство, аграрное - это всегда, в каждой стране это очень важно. Надо наладить связи с польскими ВУЗами, чтобы потом создать и не только существовал, а действительно этот центр работал.

Директор новоствореного Центру наголошує, ще відкриттю передували тривалі та плідні стосунки між українськими та польськими навчальними закладами. Харківськи студенти, зокрема, їздили на іноземну виробничу практику. Такоим чином проходило знайомство з європейськими технологіями та методологіями роботи.

Михайло Півень директор Українсько-польського аграрно-технічного центру

Основні задачі - це робота науковців, обмін досвідом, наші науковці будуть їздити до Польщі, зустрічатися з їхніми науковцями, тобто нашими науковими колегами. У нас вже є спільні публікації, спільний збірник. Ми запрошуємо їх до нас на конфренції.

Ректор НТУ сільського господарства імені Петра Василенка наголошує, Центр сприяє системності міжнародних навчально-наукових взаємин.

Олександр Нанка ректор Харківського НТУ сільського господарства імені П. Василенка

Ми вже не один рік співпрацюємо з польсьскими університетами, виробничими корпораціями, академіями наук. Організувати постійні стажування наших викладачів. Усе це дасть можливість нам інтегрувати нашу освіту ближче до європейської

Відкриття Центру позитивно сприйняли і на обласному рівні.

Олександр Нездюр директор департаменту агропромислового розвитку ХОДА

В Харьковской области почти 2 млн полей, которые засеяны культурами. Сегодня у нас около 2 тысяч предприятий работают в сельском хозяйстве. Харьковская область является мощнейшим центром науки, которые представляют нашу Харьковскую области и академию наук во всем мире.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!