Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Міністерстві оборони України розповіли про нові соцстандарти для військових (ИНФОГРАФІКА)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Півсотні "Булатів" силами Заводу імені Малишева повернулися до строю української армії (ВІДЕО)


29 травня 2017 17:09
переглядів: 214

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44896/44896_051257686.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Півсотні "Булатів" силами Заводу імені Малишева повернулися до строю української армії. Ще 14 бойових машин ремонтники планують закінчити до кінця року. Що ще зараз модернізують і виготовляюють на експорт харківські інженери "Укроборонпрому", далі

Із зими 2014 року на завод імені Малишева для ремонту надійшли 64 "Булати". Машини отримали серйозні "бойові" пошкодження.

Олександр Шейко головний інженер Заводу імені Малишева

Перша танкова бригада, яка озброєна цими танками, вона взяла найактивнішу участь, починаючи з оборони Луганського аеропорту і інших місць - Маріуполь і других місцях танки дуже ефективно показили себе в боях із агресором, який вторгся на нашу землю.

Нині півсотні танків вже вийшли з ремонтних цехів і знаходяться на озброєнні армії. Реша - мають бути відновлені до кінця року. Нагадаю, "Булати" - це осучаснені харківськими конструкторами Т - 64 Б.

Олександр Шейко головний інженер Заводу імені Малишева

Встановлено нова оптика, електроника, нові прицільні комплекси сучасні, встроєно динамічний захист

Фахівці заводу імені Малишева зараз розпочинають регламентний ремонт та модернізацію партії танків Т-84. Цей танк є попередником новітніх “Оплотів”. На заводі також виконується експортний контракт на виробництво “Оплотів”, чергову партію мають у найближчі терміни відправити до Тайланду. Також фахівці держпідприємства наголошують, що готові розпочати їх виробництво й для української армії, в разі отримання замовлення.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!