Всі   НОВИНИ

ФОТОПодробиці розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета не будуть розголошувати (ВІДЕОКОМЕНТАР)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Харківські податківці проходять тренінги (ВІДЕО)


26 травня 2017 16:14
переглядів: 294

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44889/44889_052128545.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

У Харкові працівників державної податкової інспекції зібрали на тренінгу. Комунікації та ефективному спілкуванню вчили працівників Центральної ОДПІ. Урок для фахівців провела тренер "Школи лідерства" Олена Березовська.

У Центральній ОДПІ Харкова стартували тренінги для співробітників. Працівників Центру з обслуговування податків вчили комунікації. Тренерка "Школи лідерства" Олена Березовська півтори години спілкувалася з фахівцями, аби вивести на вищий рівень ефективність спілкування з громадянами, які приходять до податкової. Адже, як переконана викладач, працівники ЦОПів мають не тільки професійно володіти інформацією, а й вміти донести та роз"яснити її платникам.

Олена Березовська, тренер з комунікації "Школи лідерства":

Эффективная коммуникация это очень важно для любого человека для достижения как жизненного успеха, так и в профессиональной деятельности. СКЛ В вашей профессии, я уверена, что эффективная коммуникация, это тоже очень важно.

Під час тренігу розглянули 5 технік ефективного спілкування. Учасники в ігровому форматі практикувались вирішувати конфліктні ситуації та керувати своїми емоціями у ході розмови з потенційними співрозмовниками.

Юрій Зайцев, начальник Центральної ОДПІ м. Харкова:

Мы держим вектор на европейский уровень. Зная, что во всех странах Европы работают над повышением самооценки, утверждения своей личности. Здесь сидит непосредственно руководящий состав, который непосредственно общается в контакте с платниками. У нас налоговая самая большая объединенная. По счетчику у нас сколько 800 человек заходит в день? Даже больше - в день. Поэтому объема общения много.

Подібні навчальні зустрічі для платників Центральної ОДПІ пройшли вперше.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!