Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Кіцмані Чернівецької області місцевий спритник півроку обкадав залізничні станції (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Культура

"Коли мрiї здiйснюються". У Харкові пройшов вже традиційний мiжнародний благодiйний бал (ВІДЕО)


26 травня 2017 14:13
переглядів: 307

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44886/44886_021342267.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 5.00  

 "Коли мрiї здiйснюються". У Харкові пройшов вже традиційний мiжнародний благодiйний бал. Всi бажаючi, незалежно вiд вiку та рівня танцювальної пiдготовки, мали змогу вальсувати пiд Полонез, вальс-знайомств, французький, віденський і вільний вальси. Видовищне дійство як і щороку має на меті не тільки еститичний бік, а й благодійність. Усі зiбранi кошти пiдуть на будiвництво двох нових дитячих будинків сiмейного типу у мiстечку " Отрадне ".

34 пари дебютантів і півтисячі учасників. Таку увагу до своєї традиційної мети - підтримки щасливого дитинства - зміг привернути міжнародний бал "Коли збуваються мрії".

Анна Буслаєва - співорганізатор Міжнародного благодійного балу "Коли здійснюються мрії", власниця event-агенції

Сегодня мы будем собирать средства для строительства дома в Отрадном, это дома семейного типа, где родители являются опекунами десяти и более детей, поэтому таким семьям нужно очень много.

Виховати у містянах розуміння та підтримку європейських традицій благодійності - саме така ще одна мета організаторів харківського балу.

Юлія Леванда - організатор Міжнародного благодійного балу "Коли здійснюються мрії"

Эта идея возникла очень давно, это уже 8-мой бал, то есть мы проводим их с 2011 года. И возникла она потому что один из наших основных партнеров это Каритас Австрия, тоже благотворительный фонд, и всем известно, что там есть бальные традиции, которые поддерживаются уже веками. И благотворительные балы у них тоже проводятся очень часто.

Серед вальсуючих і ця трійця. Леся разом з братом та маленькою сестричкою також кружлятимуть у па, при цьому під спів Олександра Кварти. У міцній родині юних танцюристів 14 дітей. І вони також живуть в Отрадном.

Леся, Рита та Євген - учасники Міжнародного благодійного балу "Коли здійснюються мрії"

Можна сказать, 3 месяца. Несложно было. Как сказать, иногда бывало сложно, но неочень тяжело.

Для Харкова бал став візитівкою - і серед учасників заходу представники консульств, міжнарожних благодійних фондів і керівництва міста.

Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови

Это мероприятие объединяет тех людей, которые готовы помочь. не будет же человек бегать по улице и кричать "я хочу помочь!" Нет, мы создаем условия, мы создаем площадку, на которую может прийти любой желающий человек.

І традиційно бал "Коли збуваються мрії" пройшов атмосферно - із суворим дрес-кодом для учасників і єдиною умовою стати добрішим і уважнішим до проблем оточуючих.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!