Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харківському обласному військкоматі розповіли про 25-річного Геннадія Лімешка (ВІДЕОКОМЕНТАР)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Hi-tech

Харківські конструктори показали модернізовані вітчизняні бронетранспортери БТР-4Є (ВІДЕО)


26 травня 2017 14:07
переглядів: 204

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44885/44885_021432702.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Харківські конструктори показали, як з 2013 року змінилися вітчизняні бронетранспортери. БТР-4Є пройшов близько сотні модернізацій. Новенькі БТР 4Є зараз нічим не поступається світовим аналогам. Як почуває себе бронетранспортер в умовах полігону - дивіться у випуску далі

Тиждень тому в блозі "Зеркала недели" опублікували документи, за якими стали відомі нові деталі так званого "іракського контракту" 2012-13 років. У заяві наводять експертний висновок щодо незадовільного стану переданих Іраку бронетранспортерів. 

Представники конструкторського бюро, де власне проектують БТР 4Є, назвали свої причини дефектів тодішніх моделей. Оцінку дали силами виїзних бригад, які перевіряли машини в Іраку.

Андрій Богач вчений секретар ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О.Морозова"

Больший процент, если так говорить, выхода из строя бронетранспортеров состял в недостаточной квалификации или нарушений экипажами, которые эксплуатировали данные бронетранспортеры. Нарушением или не выдерживанием сроков технических обслуживаний.

У Конструкторському бюро наголошують, за 4 роки БТР 4Є зазнав суттєвих модернізацій. Більше того проектувальники повнястю відмовилася від російських складових і орієнтуються на цілковите імпортозаміщення.

Олександр Катаргін начальник відділу випробувань ХКБ з машинобудування ім. О.О.Морозова

На данный момент вы видите последнюю вариацию бронетранспортера БТР-4Е. КБ постоянно работает над усовершенствованием конструкции бронетранспортера, учитывая опыт ведения боевых действий. Буквально за последних пару лет у нас больше 100 доработок.

Останні оновлення БТР-4Є: енергоагрегат, з"явилися протимінний та посилили балістичний захист. Швидкість машини пересічною місцевістю до 45 км, плаває вона до 10 км на годину. Як стріляє і маневрує машина показали на одному з харківських полігонів.

Із початку року кілька десятків одиниць БТР 4Є поставили Мінобороні України, а наприкінці 16-го року 5 БТРів експортували до Індонезії.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!