Всі   НОВИНИ

ФОТОУкраїнські резервісти відправляються на навчання (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Харкові обговорили проблеми підприємців і місцевих ринків (ВІДЕО)


25 травня 2017 18:35
переглядів: 211

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44882/44882_064214831.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Харкові обговорили проблеми підприємців і місцевих ринків. Головною експерти вважають недостатній купівельний потік. Суспільну ситуацію на міських торговельних майданчиках обговорили власне представники бізнесу, громадських організацій, профспілок і політологи на круглому столі 24 травня. Першим об"єктом для аналізу обрали найбільший торговельний центр у східній Європі - ТЦ Барабашово. Для того, аби вирішити нагальні проблеми у сфері продажів, подібні зустрічі в подальшому будуть повторювати

Більше півтора десятка громадських організацій, політологи і підприємці обговорили наявні проблеми харківських торговельних майданчиків. Малий і середній бізнес України зараз єднає одна спільна проблема.

Анатолій Ряснянський ГО "Громадський сектор"

Какие бы ни были сладкие, горькие или вобще отсутствовали условия аренды, любое предприятие обречено на поражение, ликвидацию, на падение, если нет у него клиентов. Поэтому в любом случае стоит исходить из того, что в первую очередь проблематика связана именно с покупателями.

"Привести" покупців на торговельні майданчики, за висновком експертів, можна, зокрема, покращивши умови на ринках. Модель збільшення купівельного потоку фахівці розглянули на прикладі торговельних площ ТЦ Барабашово, як найбільшого в Україні та загалом східній Європі. У конкурентній сфері увагу покупців має привернути комфорт.

Сергій Зайцев керівник прес-служби ТЦ "Барабашово"

Стартовала у нас программа, которая в этом году получила безпрецедентное финансирование в силу различных причин. И в первую очередь потому что на большом количестве объектов подошли сроки безремонтной эксплуатации. Мы должны провести ряд ремонтов в том числе строений, в том числе дорог. Создается система навигации. Есть план перспективного развития торгового центра.

Діалог, у якому експерти різних сфер громадського життя шукатимуть методи збільшення купівельного потоку, триватиме. Круглі столи щодо цього стануть постійною практикою та на них будуть запрошувати представників усіх торговельних майданчиків Харкова. Ініциатором подібних обговорень стала Профспілка підприємців та іншого самозайнятого населення.
 

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!