Всі   НОВИНИ

ФОТОПерша ракетка України Еліна Світоліна провела майстер-клас для маленьких поціновувачів тенісу (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Історія в біографіях: У Харкові презентовали третій том біографічного словника "Генерали" (ВІДЕО)


24 травня 2017 14:24
переглядів: 182

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44873/44873_022655024.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Історія в біографіях або тисячі історій генералів. У Харкові до 72-гої річниці з Дня перемоги презентовали черговий, вже третій том біографічного словника "Генерали". Над створенням книги працює команда дослідників, які на цей раз підняли пласт подій і фактів із 1917 до 1941 року. Видання щойно відкрили перші читачі, а редакційна колегія вже працюэ над четвертою книгою, в якій "оживлять" долі вищих чинів за двісті років, із 1700 до 1917 року.

Третій том біографічного словника "Генерали" презентує життя сотень людей із 1917 до 1941 року. Це вищі чини, які народилися, отримали освіту або працювали на Харківщині. І в будь-якому разі вплинули на життя регіону та країни. Роботу редакційної колегії високо цінують дослідники та правознавці. Адже в книгах розміщена не тільки історія суспільства, а зрізи життя людей у світлинах і довідках.

Микола Тітов заслужений юрист України

Информация, которая содержится в этом томе и во всех предыдущих томах, очень необходима для того, чтобы осозновать, где мы были, какой путь прошли, что пережили, чего нельзя допускать и какие ошибки нльзя совершать.

Від дпочатку проекту, а це 2012 рік, дослідники та упорядники видання спромоглися опрацювати значний пласт історії - у перших двох томах від 41 до завершення Другої світової і від 45 року до сьогодення.
У четвертій і останній за задумом авторів книзі - доведеться пірнути на 300 років углиб.

Валентин Голик голова правління харківського клубу "Генерал"

4 том будет охватывать период ориентировочно с 1700 по 1917 год. На сегодняшний день у нас практически проведен поиск и есть наработка в отношении 150 биографий, которые относятся к этому периоду.

Незважаючи на те, що проект біографічні словники вже виходить на фінішну пряму, у творчого колектива є нові ідеї. Так, зокрема у Харкові не виключають появу дослідження, присвяченого 300-літній історії форми.

Валентин Голик голова правління харківського клубу "Генерал"

Редакционной коллегии хотелось бы провести отдельный тематический поиск, связанный с генеральской формой. Любому читателю будет интересно уивдеть, как менялась форма, поскольку военная структура сама по себе формализованная, а выражением этой формализации является воинская форма

Кожен новий том з"являється до річниці Дня перемоги, і на цей раз "Генерали" побачили світ напередодні 9 травня. Книги традиційно передадуть у біблотеки та військово-навчальні заклади.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!