Всі   НОВИНИ

ФОТОНаціональна Гвардія України показала, як тривають тренування парадних розрахунків до Дня Незалежності України


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Шоу-Біз

Сергій Міхалок привіз до Харкова "Вечірнє сонце" - неординарний акустичний концерт (ВІДЕО)


23 травня 2017 11:08
переглядів: 752

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44854/44854_020827575.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Нехарактерний, довірливий і акустичний. Сергій Міхалок привіз до Харкова "Вечірнє сонце". Двогодинний концерт не тільки відкрив нове звучання відомих пісень музиканта, а й самого виконавця показав у всіх його іпостасях. Як народилися "Воины света" і який гурт міг з"явитися замість "Брутто", як Міхалок ледь не став полярником і чому навіть на вершині неможна зупинятися. Про все це у рамках туру Україною співак щиро розповідає заповненій залі.

На сцені разом із Міхалком - музиканти BRUTTO - Павло Третяк і Лефт. Озброєні гітарами та драгон стіл, наступні 2 години утрьох вони триматимуть зал у полоні нехарактерного звучання пісень гуртів Ляпіс та Брутто.

Акустичні варіанти революційних та слемівських пісень не звично чути, і, як говорить Міхалок, - виконувати.

- Михалок, ты не волнуйся! Но волноваться я буду.

"Вечірнє сонце" - тур, який зараз подорожує Україною, з'явився завдяки однойменній поезії Ліни Костенко. Вірші авторки виконавець називає позачасовими і вічними. У грудні 2015 року Брутто презентували кліп на мелодійну пісню.

Ще один автор, чиї вірші заспівав Міхалок, харків'янин Сергій Жадан. Його з "Чорним саботажем" вважає найгострішим поетом сучасності. У Брутто з ним вже кілька спільних композицій
Тим часом пісні чергуються з довгими і щирими оповідями про себе та історіями про появу композицій. Вже лишаючи залу, глядачі щиро говорили - концерт у кіно-концертній залі за камерністю пройшов наче "квартирник".
Міхалок поділився закоханістю у північне сяйво, східною мудрістю, якою керується - "якщо ти на вершині, треба йти далі" та тим, кого могла слухати зала замість сучасного "Брутто".

Сергій Міхалок лідер гурту BRUTTO

Группа "Андер дог" должна была состоять из меня, такого дрыща, и должно было петь еще два крепких парня. Хотелось такую рэп-лингвистику, связанную с красотой индустриальных слов: "бульдозер", "гидропресс".

Одною з найочікуваніших в Харкові стала пісня "Воины света". У залі з"явилися прапори - білоруський і український і зал, стоячи, доспівав з Міхалком.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!