Всі   НОВИНИ

ФОТОВ Ірпені поліцейські вмовили чоловіка не вчиняти самогубство


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Для Харківської обласної клінічної лікарні придбали сучасний комп'ютерний томограф за 26 млн грн (ВІДЕО)


20 квітня 2017 20:09
переглядів: 146

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44837/44837_081533956.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Томограф за 26 млн грн. Для Харківської обласної клінічної лікарні придбали один із найбільш сучасних комп'ютерних томографів. Апарат дозволить лікарям провести обстеження пацієнта набагато якісніше, ніж це робили за допомоги устаткування нижчого рівня. Обстеження безкоштовне, його проводитимуть за направленням медиків.

Богдан Федак головний лікар Харківської обласної клінічної лікарні

Кардиологические больные, которые к нам поступают с инфарктами из города и области, будут теперь частично обследоваться здесь, потому что здесь можно провести полное обследование кардиологических больных.

Новий томограф, який презентували в Харківській обласній клінічній лікарні, дозволяє обстежити не тільки органи, а й судини. Лікарі наголошують, що апарат дасть можливість їм робити те, що раніше в лікарні було недоступним. На томографі будуть проводити обстеження пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, проблемами шлунково-кишкового тракту тощо. Придбали устаткування за 26 млн грн.

Юлія Світлична губернатор Харківської області

Был закуплен 128-срезовый компьютерный томограф, который является одним из самых современных в Украине. И могу сказать, что по количеству и набору функций, подобный томограф есть только в Киеве. Эта функция будет доступна каждому больному при предписании врача бесплатно в области.

У медзакладі інформують, що за допомогою цього обладнання будуть проводити в середньому близько 25 обстежень щодня.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!