Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові закінчили досудове розслідування щодо виробників сурогатного алкоголю (ВІДЕОКОМЕНТАР)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Політика

Андрія Лесика винесли з сесійної зали (ВІДЕО)


19 квітня 2017 19:15
переглядів: 216

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44828/44828_071612807.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Сесія Харківської міської ради не обійшлася без інциденту. Андрій Лесик, якого в травні 2016 року позбавили депутатського мандату, прийшов на засідання. Нагадаю, Харківський апеляційний адміністративний суд відмінив рішення попередньої інстанції та повернув йому повноваження. Проте в мерії повідомляли, що будуть подавати касацію. На місці Андрія Лесика працює новий міський депутат Юрій Мєдвєдєв. Харківський міський голова Геннадій Кернес відмовив Лесику у проханні виступити, тоді останній заблокував трибуну. Далі під час виступу доповідача чоловіка силою вивели з сесійної зали. У поліції тим часом повідомили, що районний відділ отримав заяви від обох сторін. Коментарі щодо інциденту - далі.

Андрій Лесик, екс-депутат Харківської міськради:

- Препятствие депутатской деятельности. Заявление у меня можете принять?

- Да, конечно

- И вызвать скорую 

Геннадій Кернес, Харківський міський голова:

Он имеет право находиться в сессионном зале именно в кресле депутата только после того, когда он станет депутатом. На сегодняшний день есть решение городской избирательной комиссии о том, что Медведев Юрий является депутатом заместо выбывшего Лесика. Решение суда, которое имеет на руках Лесик, не обязывает нас включить его в депутатский корпус. 

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!