Всі   НОВИНИ

ФОТОНа Харківщині відсвяткували 330-річчя обрання гетьманом Івана Мазепи (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У торговому центрі "Барбашово" триває масштабна програма оновлення та реконструкції майданчиків (ВІДЕО)


13 квітня 2017 18:13
переглядів: 132

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44803/44803_061905138.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Масштабна програма у дії. У торговому центрі "Барбашово" продовжують втілювати проект із оновлення та реконструкції. Завдяки вже впровадженій безкоштовній парковці кількість автотранспорта покупців виросла на 6%. Цей показник за підрахунками адміністрації стане більшим вже до кінця квітня на 8-12%. Позитивної динаміки вдається досягти у співпраці представників ТЦ і ініціативної групи підприємців

Парковка заповнена, стюарти допомагають у розміщенні автівок, а платити за послугу не потрібно. Так реалізують проект "Барабашово. Перезавантаження" і так із 6 квітня працює Торговий Центр.

підприємець

Конечно, вот это лучше стало для людей - сняли оплату за парковку.

У кінці 2016 року адміністрація Торгового центру "Барабашово" опитала підприємців і зібрала побажання щодо покращення роботи ТЦ. Вони втілилися в системний проект реконструкції.

Василь Холод підприємець

Мы боремся за каждого покупатели и, естественно, обратились с такой просьбой.

Сергій Зайцев прес-секретар ТЦ "Барабашово"

В конце 2016 года была создана инициативная группа из числа пердпринимателей и представителей торгового центра, которая подготовила предложение и эти предложения были обобщены и появилась программа "Барабашово. Перезагрузка". Стартовала 1 января 2016 года, учтены большинство пожеланий предпринимателей. В том числе и пожелания было предоставление бесплатной возможности парковать автомобили на територии торгового центра "Барбашово".

Починаючи з січня, були проведені проектні роботи, а щойно дозволила погода почалися ремонти з вкладання асфальту довкола торгового центру. Так підготували під асфальтування 10 000 кв м, вже зроблено більше 8 000 кв м.

Володимир Користін заступник голови профспілки приватних підприємців ТЦ "Барабашово"

Все подъездные пути несут очень большую нагрузку от легковых автомобилей до больших фур и постоянно разбиваются, особенно весной, но сейчас я смотрю, администрация оперативно решила эти проблемы и подъездные пути сейчас отремонтированы.

Вже реалізований комплекс проекту "Барабашово. Перезавантаження" підвищів потік автотранспорта на 6%, За прогнозами він зросте на стільки ж до кінця квітня. Також тривають реконструкції майданчиків - з початку року встановили власний рекорд із ремонтів покрівель і тентів.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!