Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Києві на автостоянці біля торгового центру невідомі розстріляли іноземця (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Кримінал

Епідемія контрабанди на Харківщині (ВІДЕО)


12 квітня 2017 17:06
переглядів: 122

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44784/44784_050743670.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44784/44784_050743738.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Харківщину охопила епідемія контрабанди. За минулий тиждень правоохоронці встигли припинити діяльність двох каналів, що займалися незаконним розповсюдженням продукції. Одні підробляли брендовий одяг, інші - переправляли через кордон речі для продажу через логістичні компанії. Товар обидві банди перевозили до Росії, де і продавали. До складу одного з групувань входили росіяни. Подробиці - далі у сюжеті.

Обидва угрупування постачали товар до Росії. Одне з них, повідомляють у поліції, спеціалізувалося на підробленні брендового одягу та взуття. У створенні фальсифікату були задіяні 2 дестяки українців. Під час обшуку у цехах так званої фабрики правоохоронці вилучили котушки ниток турецького, польського, італійського та болгарського виробництва. Тільки їхня загальна вага сягнула близько 1000 кг. Крім того, вилучили чорнові записи бухгалтерії, оргтехніку, гроші та готову продукцію в асортименті. Загалом сума вилученого становить близько 2 мільйонів гривень. Одночасно з цим розкриттям, в іншому районі області прикордонники затримали банду, яка перевозила до Росії різні товари, які потім перепродавали колу юридичнх осіб. Банда діяла за заздалегідь продуманою схемою. Спочатку товар переправляли на одне з місцевих відділень пошти. Вже там товари забирали довірені особи. Універсальність контрабандистів полягала в тому, що працювали в ній і українці, і росіяни. Тож однаково легко можна було перевозити твар на території обох держав. Продавали на вагу. За переправлення 250 кілограмів організатор отримував 25 000 гривень.

Стартом для ліквідації зазначених каналів стало затримання в середині березня в пункті пропуску «Гоптівка» громадянки України, яка входила в злочинне середовище. Тоді серед багажу, із застосуванням обладнання для безконтактного догляду, одразу в чотирьох одиницях нового взуття знайшли сховки в підошвах, там вияивли 10 ампул та 128 пігулок сильнодіючих речовин.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!