Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові проводяться рейди з виявлення торгівельних місць, де продають неякісну рибу (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

НП

Через спробу зробити селфі на стовпі електромережі у 110 000 вольт двоє підлітків опинились у реанімації (ВІДЕО)


10 квітня 2017 20:42
переглядів: 136

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44772/44772_085425758.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Через селфі у Харкові двоє підлітків у реанімації. 12-ти та 13-річні хлопчаки, аби сфотографуватися, видерлися на стовпи електромережі, які знаходяться під напругою в 110 000 Вольт. Один із постраждалих у край важкому стані, у нього 80% опіків. Іншого відкинуло струмомо в бік, і юнак, дивом, обійшовся забиттями.

Лихо сталося на цій електростанції . П"ятеро школярів прийшли сюди фотографуватися. Двоє підлітків за "вдалим" селфі полізли на електростовпи.

Ірина Мусієнко прес-офіцер Шевченківського відділу поліції

Столбы под напряжением, потому что это электростанция, которая дает электроэнергию на Алексеевку и метрополитен и напряжение там очень высокое 110 000 вольт. Одного ребенка откинуло на метов 10, а втоой зацепился за провода.

Заплутався у дротах старший, 13-річний Вова. Допомгу побігли кликати решта дітей. Восьмикласник зараз у реанімації. Лікарі говорять про 80% опіків тіла.

Андрій Козаченко заступник головного лікаря

У ребенка, который пострадал наиболее тяжело, все таки на первый план выступает термическое поражение. Индекс поражения, по предварительной оценке, более 300%. Это запредельная травма. Если то будут большей частью поверхостные ожоги, что, к сожалению, редко бывает при электротравме, то действительно будет чудо.

Лікарі не можуть дати жодних прогнозів щодо стану хлопця, він зараз на штучній вентиліяції легень. Його мати говорить, що син ще ввечері був притомний. На час коли сталося лихо, була переконана, підліток у дворі. Про те, що може бути на теритрії електростанції навіть не здогадувлася.

Тетяна Лемешевська мати постраждалого хлопчика

Сказал, я буду во дворе, наберешь меня в 5. Я набираю его в 5, уже милиционер берет трубку. Я подумала, это прикол, я не поверила в это. Он говорит, обжегся он, дальше я начала орать и ниего не помню.

Інший постраждалий отримав забиття. У поліції, зі слів свідків, говорять, що дитину на 10 метрів відкинуло від стовпа спалахом і удар струмом він не отримав.

Андрій Козаченко заступник головного лікаря

Он находился в реанимации в силу именно проверки - проверяли пострадало ли сердце. Похоже, что не пострадало. Он больше испугался.

Хлопця після спостереження переведуть до дитячої лікарні. А те, як п"ятірка неповнолітніх опинилася на небезпечному об"єкті, вже з"ясовуэ поліція.

Ірина Мусієнко прес-офіцер Шевченківського відділу поліції

Факт события внесен в ЕРДР по ст. 367 ч. 2 - служебная халатность. В рамках ЕРДР будет устанавливаться, как дети попали на територию станции. И были ли там знаки, запрещающие, все ли соблюдены правила безопасности.

Нагадаю, що за останні дні це вже другий подібний випадок в Україні. У Миколаєві 6 квітня діти заради фото видерлися на будівельний кран.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!