Всі   НОВИНИ

ФОТОДва вбивства і поранення: Днями група бандитів у Нікополі скоїла напад на власника місцевого кафе (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Культура

"Ёжик в тумане" - у Харкові чекають на прем'єру недитячої казки від легенд прибалтійського кіно (ВІДЕО)


07 квітня 2017 19:11
переглядів: 205

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44767/44767_071304063.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 5.00  

"Ёжик в тумане" - музична комедія, прем'єра якої у Харкові запланована на 10 квітня. Три легенди прибалтійського кіно зустрінуться на одній сцені у казці для дорослих, яка наповнена роздумами, аналогіями та дотепними діалогами. У виставі дуже багато пісень, при чому актори акомпанують собі самі. Напередодні прем'єри, "Вісті" зустрілися із акторами і дізналися подробиці "туманної" вистави.

Розпочати гастролі Україною прибалтійські актори вирішили із прифронтових міст: Краматорськ та Сєвєродонецьк, а вже 10 квітня черга дійде і до Харкова. Чому вирішили розпочати саме зі Сходу, одразу ж відповідають

Арніс Ліцітіс, актор театру і кіно:

Просто переживаем за ту ситуацию, которая у вас есть. Мы искренне, в Латвии, переживаем и поддерживаем. Переживаем за то, что здесь случилось и, конечно, желам, чтоб у вас всё было замечательно и хорошо. Вы это заслужили. 

Вистава зроблена за мотивами відомих оповідань і казок Сергія Козлова. Арніс Ліцітіс грає їжачка, Мартиньш Вілсонс - ведмедика, а Іварс Калниньш - зайця. До слова, Іварс у цю трійцю потрапив останнім. До нього заячу роль виконував нині-покійний композитор Нік Матвєєв.

Іварс Калниньш, актор театру і кіно:

Я уже думал всё, кончилась карьера. И я уже думаю, успокоиться надо ,уже отіграно много всякого. И вдруг звонок, понимаете, вместо умершего композитора, молодой голос Мартиньша Вилсонса приглашает меня в этот проект, при том изображать зайчика. Так что я не мог отказать ему, я вдруг вспомнил свою молодость и вот я здесь. 

Спершу виставу зробили латишською, а вже потім повернулися до мови першоджерела. І як наголошують самі актори, зміст набагато глибший, ніж здається.

Арніс Ліцітіс, актор театру і кіно:

Играя уже, не только репетируя, но уже позже, мы поняли, что это искренний, серьёзный, и в тоже время, добрый разговор о нас всех: о дружбе, об одиночестве, о верности, о любви. 

Мартиньш Вілсонс, актор театру і кіно, режисер вистави:

А ответ, как таковой, ни на один вопрос не поступает вот так правильно вот так делать. Это вы должны сами решать. 

Окрім задушевних розмов у виставі лунають пісні, тексти до яких написав Мартиньш Вілсонс, він же є і режисером та автором тексту до самої вистави.

Мартиньш Вілсонс, актор театру і кіно, режисер вистави:

Это работа, которая, можно сказать, по душе была. Я вообще, человек такой. Мне нравятся шутки. Если нет ничего серьёзного в шутках - вообще шутки не нравятся. Если что-то серьёзное я там нахожу, то это шутка, да, это такая хорошая шутка. 

Вистава стала учасником престижних театральних фестивалів, з успіхом представлена в шести країнах і 40 містах. Та кожен виступ відрізняється від попереднього.

Арніс Ліцітіс, актор театру і кіно:

Чем дольше играем, тем больше мы понимаем, как изначально мы не очень глубоко копнули. 

Іварс Калниньш, актор театру і кіно:

Театр, как живое искусство, всегда зависит от того партнёра, который сидит в зале. Зритель всегда ещё один партнёр. Так что своим присутствием, своими флюидами, своим отношением, своими апплодисментами, вздохами влияет, конечно, на игру и актёров ,которые находятся на сцене. 

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!