Всі   НОВИНИ

ФОТОХарківський обласний центр онкології консультують німецькі фахівці з менеджменту (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Кастинг лікарів. У Чугуєві пройшов Ярмарок здоров'я (ВІДЕО)


07 квітня 2017 18:39
переглядів: 228

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44764/44764_065144625.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Кастинг лікарів. У Чугуєві пройшов ярмарок здоров'я, на якому місцеві мали можливість обрати собі сімейного лікаря, отримати консультації - вузьких фахівців та багато іншого. Нагадаємо, що Чугуїв став пілотним містом на Харківщині, де запустили національну медичну реформу. 

Світлана та Валентина - жительки Чугуєва. Жінки прийшли на ярмарок, щоб обрати собі сімейного лікаря. А поки тривають оглядини, панянки вже виміряти тиск та дізналися про рівень цукру у крові.

Світлана та Валентина, обирають сімейного лікаря: 

Надо сначала о чем-то подумать, посмотреть, кого выбрать. Врач бывает умный, а что там у него в душе...какое отношение. Чтоб мог оказать помощь всестронюю и сердцем, и с давлением. 

Римма Василівна працює сімейним лікарем вже 30 років. На її рахунку - не одна чугуївська родина. Зараз медик також бере участь у лікарському кастингу - буде поповнювати список своїх пацієнтвів.

Римма Трофімова, сімейний лікар: 

Я видала этих детей, выращивала, я педиатр сама. Теперь - это взрослые. И вот врач настолько семью знает, что вот я знаю, кто, чем болел, чего, от кого ожидать. А если вот врачи - сегодня один участок, завтра другой - это тяжело...он не поймет человека. 

Чугуїв став флагманом Харківської області з проведення національної медичної реформи. Нововведення не тільки дозволяє безболісно міняти сімейного лікаря за своїм бажанням, але і створює систему, при якій гроші «йдуть слідом за пацієнтом». Що це означає? Є сімейний лікар - не важливо, практикує він в Центрі первинної медико-санітарної допомоги або він приватний практик. Пацієнт підписує з ним контракт - і держава платить лікарю за обслуговування пацієнта.

Михайло Довгопол, директор проектів харківської експертної групи з підтримки медреформи: 

Во всем мире больше 80% обращений людей к врачам решается на первичном уровне - на уровне семейного врача. Плюс ко всему для государству семейная медицина гораздо дешевле, чем вторична и, тем более, третичная. Это конкуренция врачей за пациента для того, чтобы зарплата врачей зависила от того, сколько пациентов придет к этому врачу. 

На чугуївському «Ярмарку здоров'я» кожен бажаючий міг поставити лікарю питання, зрозуміти, яких методів він дотримується, на чому спеціалізується та як спілкується з пацієнтами. Крім того, підписати декларацію з сімейним лікарем, який підходить, можна було просто на Ярмарку, а пізніше - вже безпосередньо укласти договір.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!