Всі   НОВИНИ

ФОТОНовим головою Державної прикордонної служби назначили Петро Цигикал (ВІДЕОКОМЕНТАР)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Керівництво Центральної ОДПІ в Харкові провелу зустріч із представниками громадськості (ВІДЕО)


07 квітня 2017 18:34
переглядів: 156

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44763/44763_064937870.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Керівництво Центральної ОДПІ в Харкові провелу зустріч із представниками громадськості. Начальник інспекції підбив підсумки своєї роботи за рік. І також обговорив нововведення, що впроваджуються ДФС нині.

Зустрічі і круглі столи з громадськістю - для Центральної ОДПІ Харкова вже традиція. 6 квітня відбулася чергова. Міські активісти та податківці спільно вирішують нагальні суспільні проблеми. Зокрема, боролися з паленим спиртним.

Ігор Суханов, Інститут соціально-політичних ініціатив:

Вы знаете, какая была резонансная ситуация с наливайками, с незаконным оборотом алкогольным, с фальсификатами и так далее. Одной из первых громадська рада это инициировала, поддержала налоговая. И то, что говорилось - основной результат этого во-первых, изъяли, прекратили, спасли много жизней. 

Також у діалозі триває реформування податкової системи. На таких круглих столах очільник Центральної ОДПІ як знайомить із нововведеннями у ДФС, так і приймає зауваження та поради щодо роботи сервісів.

Юрій Зайцев, начальник Центральної ОДПІ м. Харкова:

Сейчас сделано конкретно для улучшения работы с плательщиками и уменьшения контактов и избежания коррупционных действий - это "электронный кабинет плательщика", а с 1 апреля электронная сдача отчетности и возмещение НДС 

Нагадаю, нещодавно в Україні схвалили Концепцію реформування ДФС. За даними відомства, вона передбачає удосконалення правил і процедур проведення конкурсів, оновлення кадрового складу та проведення абсолютно відкритої і прозорої політики управління персоналом.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!