Всі   НОВИНИ

ФОТОПід час пожежі у Києві помер малюк (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

3 мільйони українців мають біометричні паспорти


07 квітня 2017 18:30
переглядів: 141

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44761/44761_065006487.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

В очікуванні "безвізу". У Державній міграційній службі повідомили, що 3 млн українців вже мають біометричній паспорт, потрібний для подорожей без віз. Президент України після голосування в Європарламенті наголосив, що нові умови матимуть чимале практичне значення для багатьох громадян. За його даними, лише за 2016 рік українці понад 15 мільйонів разів перетнули державний кордон з країнами Європейського Союзу.

Петро Порошенко, Президент України:

Рішення Європарламенту - це значно ширше, ніж вільні подорожі і свобода пересування. Це ще і більші гордість за українських громадянство та привабливість українського паспорта. Це символ приналежності України до спільного європейського цивілізаційного простору. Це яскравий маркер того, що Україна - частина об'єднаної Європи від Лісабона та Харкова. І ми поділяємо спільні цінності. Нагадаю, що план наших дій із досягнення критеріїв необхідних для візової лібералізації складався майже з 150 пунктів і всі вони виконані. 

 

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!