Всі   НОВИНИ

ФОТОДва вбивства і поранення: Днями група бандитів у Нікополі скоїла напад на власника місцевого кафе (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Балаклії запрацювали школи, які постраждали під час вибухів на арсеналі боєприпасів


04 квітня 2017 18:22
переглядів: 123

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44731/44731_065109250.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44731/44731_065109375.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44731/44731_065109468.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Балаклії запрацювали школи, які постраждали під час вибухів на арсеналі боєприпасів. 2 навчальні заклади відкрили одразу після завершення канікул. Крім того, вже 5 квітня свої полагоджені двері відкриє й місцевий дитсадок. Ці соцоб'єкти ремонтникам вділося полагодити майже за тиждень: поміняні всі вікна, а на подвір'ях - ні осколка, ні скельця. 

Це загальноосвітня балаклійська школа номер шість. Від горезвісного 65-ого арсеналу - вона на відстані приблизно трьох кілометрів. Ось так навчальний заклад виглядав після вибуху: розбите скло, вибиті шибки та розтрощений шифер. Одинадцятикласник Богдан розповідає, коли з обрія бачив, як горить від вибухів місто, думав, що школи вже немає. 

Богдан, учень балаклійської ЗОШ 1-3 ступенів №6

Я вообще сначала не поверил. Я спал, меня мама будит и говорит: "База горит! Вставай". Я не поверил. Говорю: "Какая база, мам, ложись спать". А она мне: "Посмотри". Я подхожу к окну, а там уже такой фейерверк. И начали быстро собираться. Сначала вообще ни о чем не думал. Думал, как убежать подальше. Вообще подумал, что всё, учиться я сюда больше не вернусь, думал, не восстановят ее. 
 
Але вже з понеділка хлопець знову на заняттях. Шосту балаклійську школу, як то кажуть - підіймали всі разом. На весняних канікулах допомагати ремонтникам приходили вчителі, батьки і діти.

Світлана Кобзиста, заст. директора з виховної роботи балаклійської ЗОШ 1-3 ступенів №6

Дві бригади майстрів працювали, по вставленню вікон. Ну і звичайно всі вчителі, батьки допомагали. З різних шкіл нам присилали, кожен день по 40 людей чужих допомагали нам. Дуже багато сміття було - виносили.
 
Катерина, учениця балаклійської ЗОШ 1-3 ступенів №6

Некоторые родители...моя мама приходила, помогала. Было очень много учителей. Но людей было не так много, потому что не все вернулись к тому времени. 
 
Вчителям та учням клопотів вистачає, бо окрім школи, треба лагодити й власне житло. Юрій Миколайович - вчитель математики. Після вибухів чоловік, у буквальному сенсі, залишився без даху над головою, але вже після Великодня планує заїхати у відремонтовану оселю. 
 
Юрій Перець, вчитель математики у балаклійській ЗОШ 1-3 ступенів №6  

Зруйнована криша, потолок упав і роз'їхалися стіни. На сьогоднішній день - непридатна для проживання. Знімаємо зараз квартиру. 
 
Наразі в цій школі навчається близько трьох сотень учнів. Діти вже майже оговталися після вибухів - сміються, бігають та бавляться, але від 23 березня у кожного з них лишається певний страх. 
 
Катерина, учениця балаклійської ЗОШ 1-3 ступенів №6 

Страшно, что может случиться еще опять...чувство неопределенности. 
 

 

 

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!