Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Кіцмані Чернівецької області місцевий спритник півроку обкадав залізничні станції (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Кримінал

Били, катували, та запрягали замість коней. Подробиці життя у так званому «реабілітаційному центрі» на Чернігівщині (ВІДЕО)


03 квітня 2017 17:22
переглядів: 140

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44724/44724_053600000.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

«Реабілітантів» розміщували в спеціально обладнані бараки і підвали по півсотні людей у кімнаті. Позбавлені волі не могли самостійно покинути місце перебування, за ними постійно спостерігали «наглядачі» центру. Вони також не розпоряджалися власним часом і примусово працювали на сільськогосподарських і будівельних роботах на користь власників «реабілітаційного центру». Подробиці - з перших вуст.

Ця дівчина - громадянка Сербії. Сім місяців тому, у реабілітаційний центр, її вагітну, силою відвезла рідна матір. Жінка розповідає - від нелюдських умов, антисанітарії та тяжкої праці, вже через тиждень втратила дитину.

потерпіла: 

- Вот это спортзал. Тут ходят на ремни. То есть тут и бьют...в этом спортзале.

- А кто бьет?

- Бьют те, которые приезжают неделю- через неделю, то есть те же лечащие врачи. Кто сюда отправил, тот и может забрать человека и все. И если, допустим, даже директор центра скажет, что реабилитация закончена, а друга сторона не подтверждает это - то здесь будут удерживать до того срока, пока родители сами не заберут. 

Організатори «бізнесу» приймали замовлення на примусове «лікування» людей, які, на думку їхніх родичів або знайомих, страждали від наркотичної, алкогольної або іншої залежності. У разі відмови, потерпілих все одно доставляли в реабілітаційний центр, але вже проти їх волі. Ігоря у так званий "реабілітаційний центр" привезли невідомі у листопаді минулого року. З перших днів тут, хлопця почали бити та катувати. Екс-в'язень центру розповідає про своє життя упродовж 5 місяців.

Ігор, потерпілий: 

Подвесили за руки вот здесь и связали ремнем руки и били меня. Запрягали вместо лошадей людей. Самих реабилитантов, которые здесь якобы проходят реабилитацию. И они, очень большое расстояние, тащили вот эту гужевую повозку, на которой был очень большой вес. Вот тут наверху и вот немножко здесь. Здесь, по меньшей мере, размещалось 60 человек. По меньшей мере! 

В результаті спецоперації співробітники СБУ звільнили більше двох сотень незаконно утримуваних «реабілітантів». Також затримані 22 наглядача, в тому числі три організатора. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтями "катування" та "незаконне позбавлення волі або викрадення людини".

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!