Всі   НОВИНИ

ФОТОПід час пожежі у Києві помер малюк (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Радіус забруднення вибухонебезпечними предметами в Балаклії скоротився з 10 км до 7 км (ВІДЕО)


03 квітня 2017 17:16
переглядів: 156

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44721/44721_053636871.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

"Вісті" продовжують слідкувати за подіями в Балаклії. Нагадаю, 23 березня на Харківщині внаслідок вибуху та пожеж на військових складах були евакуйовані тисячі людей, будинки в прилеглій до арсеналу зоні зазнали пошкоджень. Станом на 3 квітня скоротився радіус забруднення вибухонебезпечними предметами довколишньої території скоротився з 10 км до 7.

Державна служба з надзвичайних ситуацій поінформувала щодо стану в Балаклійському районі. На ранок 3 квітня піротехнічні підрозділи ДСНС очистили території навколо міста Балаклія від вибухонебезпечних предметів, зменшивши 10-кілометрову зону до 7 км. Нагадаю, у цю зону входить і саме місто Балаклія, і 9 прилеглих населених пунктів. Усього з початку робіт вилучили 5 тис. 483 вибухонебезпечних предмети, які розлетілися з військових складів під час вибухів 23 березня. Тільки протягом 2 квітня виявили та вивезли на майданчик тимчасового зберігання для подальшої утилізації 961 боєприпас.

Олег Бондар, начальник управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНСУ:

Роботи зараз проводяться на прилеглих територіях до міста Балаклія і до населених пунктів, які входять у 10 км зону. Тобто люди працюють в полях. Мета одна - якнайшвидше надати можливість фермерам провести весняно-польові роботи. Виконання робіт зараз розраховується протягом до 1 місяця. 

Завдяки тому, що радіус забруднення вибухонебезпечними предметами сільгоспугідь скоротили, на очищених територіях фермери можуть приступити до посівної. У районній адміністрації повідомили, що процес відновлення газопостачання м. Балаклії завершується. Залишилось підключити близько 156 абонентів у будинках, де відсутні власники або забиті вентиляційні канали. Проводиться робота з прочистки та відновлення каналів. Теплопостачання міста відновлено, за винятком військового містечка.

Євген Шахненко, заступник голови Харківської облдержадміністрації:

Весь город Балаклея с теплом, все котельные работают, за исключением котельной 16-ти домов на самомо арсенале, которая на територии части была, которая разрушена полностью. 100% разрушения. Там котельной уже нет. Поэтому мы туда, там электричество есть, добавляем туда и обогревательные приборы людям, потому что ночью еще прохладно. 

Саме тому для мешканців найбільш зруйнованих районів місцевими органами влади організовано дворазове гаряче харчування. Також триває адресна роздача продуктових наборів, за день мають видати 1тис. 700 пакунків.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!