Всі   НОВИНИ

ФОТОНа Гончарівському полігоні протестували нову зброю українського виробництва (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Харкові відкрили реабілітаційний басейн для травмованих службовців АТО (ВІДЕО)


03 квітня 2017 15:53
переглядів: 113

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44718/44718_035659521.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44718/44718_035659661.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44718/44718_035659739.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Харківському науково-дослідному інституту протезування встановили басейн для проведення відновлювальної терапії колишніх службовців АТО. Урочисте відкриття плавмайданчику відбулося 31 березня. Модульний реабілітаційний басейн встановили за підтримки Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації, уряду Японії, безпосередньо, грантовій допомозі, виділеної у рамках проекту «Кусаноне». Перші віськовики вже встигли перевірити на собі відновлювальну силу води. Подробиці - дивіться далі у "Вістях".

Як повідомляє "Військове телебачення", український інститут протезування та протезобудування, що розташований у Харкові, отримав модульний реабілітаційний басейн як міжнародну допомогу від НАТО та японського уряду в рамках проекту "Кусаноне". Встановлення плавмайданчику відбулося 31 березня.

Бехзард Хасен-Заде лікар-реабілітолог:

Совсем другое ощущение. Даже в первые полчаса после занятий вы почувствуете себя по-другому. 

Аби реабілітація дала перші плоди, говорить лікар, потрібно займатися не менше двох місяців.

Полгода занимался. А здесь на воде только первые полчаса и он уже совсем по-другому себя ощущает.

Трастовий фонд, куратором якого є Болгарія, розрахований на два роки, його бюджет складає 2,25 млн євро. Серед країн-донорів — США, Угорщина, Словаччина, Туреччина, Естонія, Литва, Фінляндія, Швеція, Нідерланди, Японія. Кошти фонду реалізують у двох напрямках: допомога безпосередньо військовослужбовцям і допомога в удосконаленні системи медичної реабілітації в Україні. Фонд почав роботу ще у 2016 році. Відтоді вдалося закупити першу ерготерапевтичну кухню, облаштувати спеціалізовану візкову майстерню і встановити відновне реабілітаційне обладнання для Львівського військового шпиталю. Також закупити і встановити реабілітаційне обладнання в Медичному центрі Нацгвардії України «Нові Санжари» в Полтавській області, закупити і встановити реабілітаційне обладнання в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни в селищі Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!